Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

(8)
Jeżeli fotel prezesa PiS po wyborach 2011 r. przejmie Zbigniew Ziobro, PiS pójdzie w jeszcze większy radykalizm na użytek mas. Nie wiem, jak to się skończy dla PiS, ale dla demokratycznej polityki polskiej to wyzwanie większe, niż PiS Kaczyńskiego.
 • 2010-11-07 07:50 | Adalbert

  Jak można się bać europosła ?

  Jeżeli pan Ziobro zaakceptował pozycję europosła w Brukseli , to znaczy że akceptuje Traktat Lizboński . Dlaczego media wyprzedzają decyzje partyjne PiS i przyprawiają panu Ziobrze gębę "dyktatora", jak on jest w Brukseli?
 • 2010-11-07 15:17 | grombaj

  Re:Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

  Następna porażka PiS. I co dalej, dajcie sobie spokój , zajmijcie się Krajem i Ludźmi. Wy już macie dość co można było wziąć. Co byście powiedzieli na temat rent , jakie maja starsze osoby, które cale życie pracowały dla Polski i dla nas, co wcześniej zrobiliście, dajcie rządzić innym ,to jest wasz koniec ! Czemu uciekamy z kraju za poszukiwaniem pieniędzy. Ja chce żyć jak normalny obywatel Polski, dać szczęście i radość moim dzieciom i rodzinie.Nie zarabiam tyle co wy, a z chęcią bym wam moja prace polecił, żebyście zobaczyli jak trzeba się narobić na obczyźnie, żeby żyć jak normalny Polak i człowiek. Do Pis, dajcie rządzić innym. Pozdrawiam I zaprzestańcie wojny Polsko- Polskiej. To ze macie swoje problemy to niech będą z Wami, my chcemy żyć w spokoju i jak inni ludzie na świecie
 • 2010-11-07 18:30 | zuza

  Re:Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

  dramat!!!!następny karakan pcha się do steru!!!!że brzydki to trudno tak zadecydowała natura ale że pyszałkowaty i przemądrzały to już nie wina natury.
 • 2010-11-07 19:31 | widz

  Re:Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

  Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuhrer!!!!! A potem te dwie upragnione noce:
  Długich Noży i Kryształowa.
  I wtedy będzie juz można snuć sny o potędze, przestrzeni życiowej i panowaniu przez 1000 lat lub może trochę dłużej.......
 • 2010-11-07 20:23 | Albert

  Re: a Zbigniew Ziobro z gombrowiczowską gębą ?

  PiS - em rządzą K + M + B , czyli Kaczyński + Macierewicz + Błaszczak. Ci trzej "królowie" rozgrywają tragedię smoleńską w sposób cyniczny zapominając o podstawowych obowiązkach partii opozycyjnej . Szkoda tej partii i szkoda wyborców , którzy nie akceptują żenujących chwytów intrygantów. Świat przestał się tym już dawno interesować . Nie takie tragedie lotnicze zdarzały się w wyniku splotów okoliczności, ale nigdy w historii cywilizowanego świata nie kierowano sie tak niskimi pobudkami w ocenie tego dramatu. Dlaczego inni mieszają w tę sprawę Ziobro , który przebywa na politycznej "emigracji" w Brukseli ?
 • 2010-11-08 00:37 | slawek

  Re:Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

  Ziobro to czlowiek ktory ma krew na rekach.I to populista,bez zadnych osiagniec,zawodowych i politycznych.Co potrafi tylko mowic,ale na pytania nie ma czasu.Moze jak przejmie PiS skutek bedzie taki sam jak LPR i tego zycze mu.I wizyt w prokuraturze sadach i wyrkokow skazujacych.Na to pracowal i dalej pracuje.
 • 2010-11-09 19:42 | Kolega królika

  Re:Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

  Zgadzam się w 100% co do kwestii oceny osiągnięć tego pana. Dlatego właśnie ten pan się nigdzie nie wybiera i z pewnością zamierza zostać w sekcie jeszcze dość długo, nawet gdyby został w niej jedynie sam. Jeśli to uzna za skuteczne to wykluczy każdego, kto mógłby mu zabrać fotel prezia. Chciałbym się mylić, ale wygląda na to, że najbliższe dni przyniosą kolejne wykluczenie z sekty :)
 • 2010-11-11 16:01 | sugadaddy

  Re:Zbigniew Ziobro następcą Kaczyńskiego w PiS?

  Kaczyński namaścił Ziobrę na swego następcę - słyszę z mediów od pewnego czasu. Mnie na myśl przychodzi jakaś Korea Północna gdzie władzę otrzymuje się np od ojca-władcy, czyli dyktatora. W jakim kraju my żyjemy, skoro taki sam sposób przekazywania władzy obowiązuje w partii politycznej, która się UTRZYMUJE z budżetu, podobno demokratycznego państwa? Nie słyszałem, jak dotychczas, ażeby ten, moim zdaniem, ewenement spotkał się ze słowem krytyki kogokolwiek.To my utrzymujemy ten prywatny folwark Kaczyńskiego. Oj, dziwny to kraj.