Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W psychiatryku kręcą. Film

(3)
Elizie przyśniło się, że człowiek uciekł ze szpitala, ale potem wrócił, bo to było jedyne miejsce w życiu, gdzie na niego czekali. Z tego snu powstał prawdziwy scenariusz.
  • 2010-11-14 22:40 | ivo

No jak na razie to nie można obejrzeć filmu...

Zamiast strony SEF pojawia się komunikat w narzeczu Szekspira:

"The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later."
  • 2010-11-15 22:36 | tkw

Re:W psychiatryku kręcą. Film

do 2010-11-14 22:40 | ivo

A zwróciłeś uwagę na to "his/her" ?
    Kiedyś czytałem książkę o Windowsach po angielsku. jak to w takiej książce, najczęściej powtarzająca się frazą zazwyczaj jest że "user to", "user siamto". W tej książce było ciągle "he or she" i tak 20-30 razy na każdej stronie. Gdy dotarłem do strony 15 to rozwaliłem książka wazon, tego się czytać nie dało.

pozdrawiam
  • 2010-11-19 09:10 | ivo

Re:W psychiatryku kręcą. Film

Zwróciłem, też miałem do czynienia z niemałą ilością książek po angielsku gdzie takie zwroty natrętnie występują. Nie powiem, żebym się nie irytował lekko, ale przyjąłem to za element rzeczywistości, że tak się teraz w krajach anglosaskich pisze i skupiłem się na treści, zamiast bezustannie przeżywać bezpłodną irytację, świata nie zmienię, dobrze będzie jeśli uda mi się choć trochę zmienić siebie. A już żeby rozwalać wazony... No widać, że różnice w poglądach politycznych nie są pozbawione podłoża charakterologicznego... Zawsze irytowało mnie, że do dyskusji o posunięciach politycznych Jarosława, w różnych radiach, zapraszani są politolodzy, z rzadka socjolodzy, a prawie nigdy psycholodzy. Moim zdaniem proporcje powinny być odwrotne. Trochę żartuję oczywiście, to prawdopodobnie takie animozje srodowiskowe :))