Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ŚCIEMNIANIE

(2)
2010-11-25 17:49 | bryka
Jestem już bardzo dorosła i nigdy nie wyznawałam tzw "spiskowej teorii dziejów".
W radiu,niedawno,usłyszałam piosenkę z refrenem powtarzającym słowa "środki masowego ściemniania".Zachwyciło mnie to lapidarne określenie.Wręcz bon mot.
Przeglądając wydania internetowe prasy polskiej (i innej),Kiosk daleko i drogo.
Zaczynam popadac w okropny nastrój,w którym ,ten bon mot,wydaje się doskonale charakteryzowac rzeczywistą rolę naszych mediów.Pan Żakowski rozmawia z Panem Michnikiem z konkluzją,że wszyscyśmy z tego pnia i p. Maciarewicz zasługuje na OB a p.Pospieszalski na program,w którym mógłby prezentowac zabójcze działanie kondomów.
Tasiemcowe deliberacje o PJN.Kretyńskie rozważania na temat wpływu obecności gen Jaruzelskiego na posiedzeniu RBN na losy RP.Wszystko to wzmacniane siła rażenia blogerów.
CISZA ZUPEŁNA o Ruchu Poparcia Palikota.Nie jest z tego pnia.
  • 2010-11-25 18:01 | tkw

Re:ŚCIEMNIANIE

do 2010-11-25 17:49 | bryka

też mi się zdaje, że zapadła decyzja "udupić Palikota" - najskuteczniejsza metoda to milczenie w mediach. Ktoś jeszcze z wyborców w wieku 18-20 lat kojarzy nazwisko Lepper albo Giertych ?

Palikot "wyrwałby mięso" z PO, zaś Kluzik-Rostkowska and company z PIS. Wiec 'Palikocie "sza", PO jest pod ochroną, o PJN mówić jak najwięcej, bo to pogrąża PIS (ale nie za dużo, bo się wypromuje PIS-bis). I tyle, tak w Polsce uprawia się politykę.

A co do metod działania mediów - pisałem o tym 2010-01-12 00:26 | tkw

pozdrawiam