Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do Kolegi Królika.

(4)
2010-12-10 13:01 | Sławomir Osiński
Szanowny i konkretny Kolego Królika,"zwolnij"troszkę,miej litość i wzgląd na siwą głowę dziadka 2.Przecież apopleksja szaleje i zbiera swoje żniwo.
A szkoda by było.Działalność dziadka 2,na tym forum jest bezcenna,bowiem nie zdaje On sobie sprawy z tego,ilu wyborców dzięki Jego wpisom,codziennie odwraca się od"genialnego stratega" i jego formacji.
Tak trzymać.

pozdrawiam.
  • 2010-12-10 13:22 | Kolega królika

Re:Do Kolegi Królika.

Takich dziadków jest w Polsce sporo. To biedni, starzy ludzie o bardzo niskim wykształceniu i wiedzy, manipulowani przez kler i głosujący na kandydatów, których im te czarne stonki wskażą. A pożywką dla działalności tych pasożytów w czarnych sukienkach jest ciemnota na tzw. 'ścianie wschodniej' czyli de facto polskiej ścianie płaczu. Naprawdę ta ciemnota ma poglądy stricte kato-bolszewickie, a nie żadne prawicowe jakie im pisiory próbują dodać. Czasem pisblszewia najwyżej zbliża się do faszyzmu, jak w przypadku wizyty Jurka i tego 'zbuntowanego' Kamińskiego u Pinocheta. Ot i cała totalitarna pisbolszewia i ich wyborcy-dziadki. Najsmutniejsze jest, że na całkowity zanik tej patologii trzeba jeszcze trochę poczekać :)
  • 2010-12-10 14:02 | dziadek 2

Panie Sławomirze Osiński, miałbym prośbę, przeczytaj pan ponownie historię zaczynając od przyczyn pierwszego rozbioru Rzeczypospolitej. A w szczególności lata ostatnie od 1917r do 1939r. Ja tu widzę powtórkę z historii w relacji Polska reszta świata, ale to z naszej winy nie kto inny ale to my zrobiliśmy powtórkę. Każda z obecnych partii z ostatnich 20 lat, cofnęła nas do lat 30 z przed II wojny światowej. A Niemcy to samo tylko że teraz są mądrzejsi i zabezpieczają sobie dostawy ropy naftowej przed ewentualnym zamknięciem kurka przez Polskę. Mało tego w momencie uruchomienia takiego rurociągu, Rosja będzie mogła ostrzej naciskać Polskę i zamknąć jej kurek bez szkody dla innych krajów europejskich. A w tym momencie żaden kraj nie stanie za nami. Bo jak pisałem w 1939r ani Francja ani Wielka Brytania nie stanęła w obronie Polski tak i teraz to samo. A taki kraj jak USA nie będzie się bił z Rosją czy Niemcami o wolność polski.
    Życzył bym sobie i panu oraz rodakom abym nie miał racji, ale przykro mi tak będzie i wtedy oczy się otworzą i zacznie lament. Już w tej chwili wchodzą do nas Rosja i Niemcy dzielą ja na pół Wisła jest granicą między Niemcami i Rosją i co może co Francuz pójdzie za nasz kraj ginąć. A USA świat pokrzyczy pomacha szabelką i embargiem i na tym się skończy. Pozostała by nam wojna partyzancka, lecz kto poszedł by do partyzantki i co walczyć o taki sam kraj jaki jest obecnie?. Ja to bym takiemu dowódcy w łeb strzelił bez pardonu i nie ważne potem konsekwencje.
    Przecież nas polaków nawet takie tragedie jak Niemiecki Faszyzm i jego obozy koncentracyjne wraz z krematoriami, nie nauczyło niczego dobrego.
    A wręcz odwrotnie jeden drugiego to zrównał by z ziemią. Przykład stosunki PO i PiS mało tego patria to garstka ludzi ale wyborcy są tak głupi że dają się rolować garstce sprzedawczyków, i chodzi mi tu o wszystkie partie polityczne. Ja wiem mała grupa się bogaci i oni mają wszystko w D.... bo jak by co to wyjadą sobie na jakieś spokojne wyspy i najwyżej będą gardłować, o wolnej Polsce namawiając głupi naród aby walczyli tylko faktycznie za kogo za ich majątki. Oni przyjadą i zacznie się od nowa po staremu. Po prostu jeśli już prosił bym o więcej obiektywizmu. Macie nauczkę Serbów stracili Kosowo na rzecz ludności Albańskiej jako Republika Kosowo a tylko patrzeć jak zostanie ten teren zagarnięty przez Albanię. A Polska właściwie władze z 2008r uznały ten fakt. I myślicie że inni sobie nie przypomną jak Polska będzie traciła swą wolność. Przypomną nam polakom tak jak obecnie Czesi przypominają nam 1968r.
  • 2010-12-10 17:53 | bryka

Amen