Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kiedy to się wreszcie skończy?

(4)
2010-12-11 13:15 | Kolega królika

Rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej spotykają się z premierem

Po godz. 11 w KPRM rozpoczęło się spotkanie premiera Donalda Tuska i ministrów jego gabinetu z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej. Przedstawiciele rodzin mają pytać m.in. o umiędzynarodowienie śledztwa i unieważnienie protokołów zeznań kontrolerów lotu.

Premier mówił niedawno, że podczas pierwszego spotkania wiele pytań - które do niego kierowano - to były de facto pytania do prokuratury.


Czy premier 40-to milionowego kraju nie ma nic innego na swojej głowie?

 • 2010-12-11 14:46 | Sławomir Osiński

  Re:Kiedy to się wreszcie skończy?

  Odnoszę wrażenie(po dzisiejszym opuszczeniu spotkania z premierem przez niektórych krewnych ofiar z PiS)że część rodzin ofiar katastrofy,kontynuuje opozycyjną politykę swoich nieżyjących bliskich wobec rządu.
 • 2010-12-11 14:55 | dziadek 2

  Re:Kiedy to się wreszcie skończy?

  "Czy premier 40-to milionowego kraju nie ma nic innego na swojej głowie?" ma wyjaśnić do końca aferę z tragedią smoleńską. Tego prawa rodzinom których dotknął los tej tragedii nikt nie ma prawa odmówić. A każdy kto twierdzi inaczej jest za utajnieniem i przeciw dokładnemu wyjaśnieniu tej tragedii.
 • 2010-12-11 15:01 | Kolega królika

  Re:Kiedy to się wreszcie skończy?

  Panna Wasserwanna ... cóż innego się można spodziewać po córce czerwonego prokuratorka, a na dodatek blondynce? Pozostaje wziąć relaksującą kąpiel w słynneym jacuzzi, które pozostało w spadku po tym Wielkim Polaku -)

  Co jest warte odnotowania: Posada Jest Najważniejsza już ryje i 'proponuje' powołania w Sejmie specjalnej komisji do zbadania okoliczności tragedii pod Smoleńskiem, mimo że Antonio dopiero co taki cyrk tworzył ... groteskowy kraj!