Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński chce ekshumacji zwłok brata?.

(3)
2010-12-20 16:16 | Kolega królika

W Smoleńsku Jarosław Kaczyński rozpoznał ciało brata po charakterystycznej bliźnie. Ale ciało, które przywieziono do Polski, takiej blizny według szefa PiS nie miało. - To był człowiek, który w ogóle nie przypominał mojego brata - powiedział Jarosław Kaczyński. Jeszcze nie zdecydował, czy chce ekshumacji zwłok prezydenta.

- Nie ukrywam, że o ile rozpoznałem ciało świętej pamięci brata na lotnisku, i tu nie miałem wątpliwości, podałem zresztą charakterystyczne cechy, i one zostały potwierdzone, tzn. bliznę na ręce po ciężkim złamaniu ręki, o tyle, kiedy już widziałem ciało przywiezione do Polski w trumnie, tego nie rozpoznałem - powiedział Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej. - To był człowiek, który w ogóle nie przypominał mojego brata - dodał.

Zaburzenia na wizji czy to kolejny efekt uboczny silnych 'prochów' podanych temu wybitnemu mężowi stanu?

• 2010-12-20 23:57 | bolec

Re:Kaczyński chce ekshumacji zwłok brata?.

Trudno pojąć jaki byłby tego cel, ale ostatnio bardzo trudno podążać za pomysłami Wielkiego Stratega. Zięć L. Kaczyńskiego - Marcin Dubieniecki - twierdzi, że nie ma żadnego uzasadnienia dla ekshumacji ciała prezydenta i jego małżonki. Osobiście widział ich ciała przed pochówkiem i w związku z tym nie ma co do tego żadnych wątpliwości, kto został pochowany na Wawelu.

Czy Wielkiego Stratega coś opętało czy to zwykły mąciwoda polityczny jak przystało na populistę?
  • 2010-12-22 00:02 | Kolega królika

Re:Kaczyński chce ekshumacji zwłok brata?.

Córka L. Kaczyńskiego nie planuje ekshumacji rodziców

Córka Lecha Kaczyńskiego nie planuje wniosku o ekshumację rodziców - taką informację przekazał w TVN24 Marcin Dubienecki, zięć tragicznie zmarłego prezydenta.

To odpowiedź na wątpliwości jakie przedstawił Jarosław Kaczyński co do tego, czy w trumnie znajduje się ciało jego brata. Zdaniem Dubienieckiego, pełnomocnika i męża Marty Kaczyńskiej "w trumnie znajdowało się bez wątpienia ciało Lecha Kaczyńskiego".

- Ciało po upływie pewnego czasu od momentu identyfikacji zostało w sposób naturalny i biologiczny na tyle przeobrażone, że faktycznie było nie do poznania. Niemniej jednak bez wątpienia i to jest fakt nie podlegający w żadnym stopniu zaprzeczeniu, że w trumnie znajdowało się ciało Lecha Kaczyńskiego i spoczywa na Wawelu - powiedział w TVN24 Dubieniecki.

To musi być bardzo męczące dla całej rodziny. Ten Paranoik przynosi im wstyd w Polsce i za granicą!