Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Katowice 2011

(7)
2010-12-28 14:55 | skoool
Witajcie,
będę 25 stycznia w Katowicach na I (i mam nadzieję nie ostatnim) Zjeździe Ruchu Poparcia Palikota. Będę tam ponieważ myślę, że właśnie w tym tragicznym miejscu, Hali MTK okaże się, czy to, co do tej pory zrobiliśmy ma sens i pomoże przekształcić nam Polskę w kraj, gdzie ludziom nie zawalają się na głowę zasypane śniegiem dachy. Jeśli nie, to ja poszukam innej drogi, by osiągnąć ten jakże kuszący cel. Zobaczyć Nowoczesną i Liberalną Polskę na miarę wieku, w którym żyjemy. Trochę czasu na to jeszcze mam i poznałem dzięki RPP paru fajnych „zmieniaczy” ;) )

Pozdrawiam wszystkich Nowoczesnych Ludków i do zobaczenia w Katowicach.

Skoool
  • 2010-12-29 13:00 | bryka

Re:Katowice 2011

Na Zjeżdzie nie będę ale trzymam za Was palce.To wspaniale,że są w naszym kraju ludzie o własnym zdaniu i odwadze do jego głoszenia.Pozdrawiam
  • 2010-12-29 21:58 | tkw

Zajrzałem na stronę Ruchu Poparcia Palikota. Zero programu. Nic.

Frajerzy wpłacają datki nie wiedząc na co.
  • 2010-12-30 11:36 | skoool

Obyś

nie miał racji... Czy ją miałeś napiszę tutaj obiektywnie po 15 stycznia.
    Pozdrawiam starorocznie.
  • 2010-12-30 11:44 | tkw

do 2010-12-30 11:36 | skoool

antykościelność i antykaczyńskość to nie jest program polityczny dla 38-milionowego kraju, to jest sposób na wypromowanie siebie samego. Dług, deficyt, bezrobocie, nauka, drogi, zdrowie, itd. itp. - to jest ważne.

pozdrawiam i miłej zabawy - na Sylwka i na zjeździe.
  • 2011-01-03 12:03 | skoool

Ja o tym wiem

Piszesz, że antykościelność. Piszesz także, że "antykaczyńskość". Ja to wszystko wiem. Zdaję sobie doskonale sprawę z faktu, że taka postawa nie przysparza nam zwolenników, wręcz przeciwnie. Istnieje jednak druga strona medalu. Janusz Palikot, to nie wszystko. Mam nadzieje, ze w Katowicach wykrystalizuje się bardzo konstruktywny i kreatywny ruch na rzecz zmian w Polsce. Jeśli nie, to ja na pewno nie zmarnuję tego, co już zostało we mnie wyzwolone. Może zacznę z jakimś proboszczem pracować nad poprawą ekologii w parafii?
    Kto wie...
    Pozdrawiam, tym razem noworocznie.
  • 2011-01-16 09:44 | skoool

Byłem,

zobaczyłem, wyszedłem...