Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Miedwiediew przywolal Tuska do porządku

(2)
2010-12-28 21:49 | marsellon
Miedwiediew ponownie wskazał Tuskowi jego rolę rosyjskiej marionetki , mówiąc , że Tusk , wypowiadając sie na temat raportu MAK dał się ponieść emocjom .
Prezydent Rosji 'nie dopuszcza sytuacji , żeby wnioski rosyjskie i polskie się różniły' , czyli , przekładając to na prosty język : polaczki , ruki pa szwam .
Jakiekolwiek podważanie wniosków MAK-Putina jest niedopuszczalne .
Tusk , wy paniali ?
No , charaszo , umnyj pareń
A sam Tusk stał się ofiarą własnych kłamstw po 10 kwietnia o tym , jak świetnie Rosjanie prowadzą śledztwo , jacy są otwarci na współpracę , transparentni itd.
A przecież MAK i Rosjanie od samego początku “wiedzieli” , że za katastrofę smolenską odpowiadają wyłącznie Polacy .
Tusk nie oponował nawet wtedy , kiedy dla każdego w miarę inteligentnego człowieka było jasne , że Rosjanie nie prowadzą żadnego poważnego śledztwa ( anulowane zeznania kontrolerów , niszczenie wraku , niezabezpieczenie dowodów, błyskawiczne ścięcie drzew , itd. ) .
A teraz Tusk się obudził i jest w szoku , że MAK rzeczywiście w swoim raporcie całą winą obarczył Polaków .
Więc również tych , którzy odpowiadali za zorganizowanie i przygotowanie wizyty , organizację lotu , szkolenie pilotów , ochronę pasażerów i zabezpieczenie procedur awaryjnych . Za te sprawy odpowiedzialni byli panowie Tusk , Sikorski , Klich , Arabski , Miller , Grabarczyk .
No i teraz taki klops : Rosjanie w ogóle nie przejęli się ociepleniem i nowym otwarciem , z którego tak dumny byl premier , prezydent i cały rząd . Potraktowali mieszkańców kraju priwislanskiego typowo , po wielkorusku
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html