Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Będzie "wesoło"

(4)
2011-01-20 13:14 | tkw
Dziś w radio usłyszałem ciekawe zdanie. Ponoć Tusk wczoraj w sejmie stwierdził, że "nasze stosunki z Rosją są gorsze niż przed 10.04".

Stosunki z innym państwem to domena rządzących. Premierem jest szef PO. Ministrem spraw zagranicznych jest polityk PO. Prezydentem jest polityk PO. Opozycja, w tym PIS, nie ma żadnych stanowisk państwowych, wpływ ich wypowiedzi na temat Rosji jest mniej więcej taki jak moich wypowiedzi - więc napiszę - Rosja to kraj nam wrogi - czy teraz premier w sejmie oświadczy, że ja te stosunki popsułem ?

Zastanawiam się też nad datą. 10.04. Cóż takiego się wydarzyło, by te stosunki popsuć ? Zginął Lech Kaczyński, zastąpił go Komorowski - więc albo ja czegoś nie rozumiem albo te stosunki powinny po 10.04 ulec wręcz poprawie, skoro "zniknęła ostatnia przeszkoda na ich ociepleniu - Lech". Przecież 10.04 Tusk tak się ściskał z Putinem - więc co się stało, że od 10.04 te stosunki się popsuły ? Musiało wydarzyć się coś tak strasznego, że premier, mając w reku 100% aparatu odpowiedzialnego za te stosunki okazał się bezradny.
Gdzie tu logika ?
A ludzie to kupują ...
  • 2011-01-20 14:51 | camel

Re:Będzie

Logika jest taka, że łajdackie wrzaski PiS są słyszane na wschodzie i żadne wykręty w rodzaju " PIS, nie ma żadnych stanowisk państwowych, wpływ ich wypowiedzi na temat Rosji jest mniej więcej taki jak moich wypowiedzi" nie zmienią faktów - PiS działa przeciwko Polsce, szczując społeczeństwo przeciwko kolejnym "wrogom". Ucz się historii: Polskę przeciwko Rosji poszczuł kościół karolicki, chcąc rękami Polaków walczyć z prawosławiem. Kościołowi nie wyszło ale się tym nie przejął. Polakom wyszło ...bokiem. Wielokrotnie. Teraz nie pamiętają o co w tym wszystkich chodzi, "wiedzą" tylko o konieczności ziania nienawiścią. I zieją. I ciągle nie myślą, międląc bez końca wyobrażone krzywdy.
  • 2011-01-20 15:36 | tkw

Re:Będzie

do 2011-01-20 14:51 | camel

ale żeś mnie rozczulił.

Myślisz, że Putin albo Miedwiediew zaczynają dzień od przeczytania niniejszego forum ? Albo polskiej prasy ? Że obchodzi ich to co powie jakiś dla nich nic nie znaczący Kaczyński ? Że śledzą polską debatę sejmową i od tego uzależniają swoje decyzje ? Dawno tak się nie uśmiałem ...

W rosyjskiej dumie zasiadają komuniści, którzy krzyczą nadal, że to Niemcy mordowali w Katyniu - no to może powinniśmy wypowiedzieć wojnę Rosji, bo to dopiero jest jazgot antypolski !? Już widzę te czołgi rosyjskie na ulicach Warszawy i żołnierzy tłumaczących warszawiakom "miejcie pretensje do Kaczyńskiego, nie trzeba było pozwalać mu przeciw nam szczekać".

To forum jest dla mnie nieustającym źródłem rozrywki. Prezentowana tu czasem logika to naprawdę coś odkrywczego a miłość polityczna, głównie do PO (w końcu to forum "POlityki"), jest zaprawdę ślepa.

Każda władza deprawuje i ogłupia i wiedziałem, że Tusk też się temu procesowi nie oprze. Ale to co ostatnio wyczynia i wygaduje, to już zupełny kabaret. Przejął 10.04.2010 100% władzy i okazuje się wedle jego własnych słów, że w relacjach polsko-rosyjskich jest gorzej niż przez 10.04 ! Szkoda, że nie zdradził dlaczego. No to wychodzi na to, że jak premierem zostanie Kaczyński a prezydentem Ziobro, to te stosunki będą idealne ?

• 2011-01-20 16:58 | Kolega królika

Tuman?

Wieża w Smoleńsku do Tupolewa 102 ......... U nas na płaszczadkie tuman - NIE LĄDUJCIE !!!
    Z tupolewa odpowiadają: U nas w samaliotie toże tuman. - MUSIMY LĄDOWAĆ !!!