Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zmiana prezesa w Google

(6)
Przez prawie dekadę Eric Schmidt kierował jedną z najważniejszych firm na świecie. Jego zaskakujące odejście może świadczyć o tym, że Google szuka nowego wizerunku.
  • 2011-01-21 06:57 | le_mon

Nie ma to jak dobry kawał z rana :)

Pragnę uprzejmie zauważyć, że wypisuje Pan bzdury niczym "Fakt" czy Inny "Superexpress"
    "Android – konkurencja dla Windows – ślimaczy się..." Lepszego dowcipu już dawno nie słyszałem. Czy to naprawdę taki wielki problem poszperać trochę w Internecie" I co widać? A choćby to: http://di.com.pl/news/32936,0,Android_Wzrost_o_8859_proc.html Albo to: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/CES_Android_rosnie_w_sile_-_jest_juz_drugi-32638.html
    Jeżeli taki wzrost według Pan to jest ślimaczenie się to nie wiem co powiedzieć. A ile czasu Android jest na rynku?
  • 2011-01-21 12:00 | PBZ

Re:Zmiana prezesa w Google

Też właśnie rzuciło mi się w oczy to "slimaczenie" Androida, który jest obok symbiana jednym z najpopularniejszych systemów dla urządzeń przenośnych - mam wrażenie.
  • 2011-01-21 15:31 | Gall

No i tak zupełnie przy okazji, Android nie jest żadną konkurencją dla Windows, bo jest przeznaczony na małe urządzenia mobilne. Konkurencją dla Windows będzie w jakimś stopniu ChromeOS, ale też jedynie w niszy netbookowej.
  • 2011-01-21 20:03 | Belizariush

Co ma piernik do wiatraka ?

Jak w tytule. Co ma wspólnego Android z takim systemem operacyjnym, jak Windows ? Sądząc po stałym wzroście sprzedaży urządzeń mobilnych na których jest instalowany chyba nie jest z Androidem tak źle. Co do telefonu Googl`a; właśnie wchodzi do sprzedaży drugi model, Nexus S. Bzdury Pan pisze.
  • 2011-01-23 20:46 | Vera

Pan Stasiak zapomnial tylko dodać, że

Odchodzący szef Google dostał małą odprawę w wysokości 100 milionów dolarów. Biedactwo. Przeliczając na lata pracy wychodzi około 10 milionów dodatku do pensji rocznie. Ciężkie jest życie szefa, który nie nadaje się dalej do wykorzystania.
  • 2011-01-24 11:49 | spc

@Vera
    Ja jakoś nie zazdroszczę ludziom, a staram się wyciągnąć z mojego silniczka jak najwięcej.
    Nie odprawę, on zostaje w firmie, ale bonus.

Sam artykuł to bzdura, Stasiak nie wie o czym pisze, odniosłem wrażenie, że Googlami nie umie się posługiwać.Gdyby umiał, sprawdziłby kilka FAKTÓW ?? - w ten sposób wyeliminowałby b--zdurę.
    Autor sili się na wymuszoną krytykę firmy nie rozumiejąc modelu biznesowego wielkiego G, nie rozumie tez w jaki sposób Android przynosi zyski, pomimo iż jest darmowy. Najszybciej w wielkim G rośnie segment ogłoszeń mobilnych... Czyżby Android...?? Stasiak: EEE nie!
    Stwierdzenie "Android się ślimaczy" to wisienka na torcie niekompetencji Stasiaka.
    Swoją drogą ciekawe kto to w redakcji puścił ... Troszkę kompromitacja...