Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ciąża rozpoczęta, poród za 9 miesięcy.

(1)
2011-01-23 18:11 | tkw
Wybory za 9 miesięcy. Stawiam na wynik:
koalicja PO + SLD + PSL, premierem Schetyna (Tusk na aut - to już przesądzone).
W 2012 r. ujawnia się potężna katastrofa gospodarcza (ujawnia, bo "budowana" jest teraz), następne wybory - być może wcześniejsze niż 2015 - wygrywa PIS, jeśli Jarosław utrzyma przywództwo w PIS do wyborów, zostaje premierem. Jeśli wybory będą w 2015 a nie wcześniej, Komorowski poświęci kumpli z PO dla drugiej kadencji, po cichu będzie targ z PIS "wy mnie pomożecie zdobyć drugą kadencję a ja wam wygrać wybory".