Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dowody tożsamości.....

(1)
2011-01-28 16:49 | Yatzek91
Z zażenowaniem patrzę na fotografię tegorocznych laureatów Paszportów POLITYKI.
Ja rozumiem,że kryzys, że czasami naprawdę człowiek nie ma co na siebie włożyć,
zwłaszcza, kiedy dowiedział się o nominacji piętnaście minut przed uroczystościa. Nie podejrzewam organizatorów tego miłego spotkania o grzech zaniedbania i niepowiadomienie zainteresowanych o terminie gali. No i co widzimy na powyższym zdjęciu? Para odkrywczych i bezkompromisowych twórców teatralnych stoi w męczenskiej pozie, ubrana jak po zasiłek w pośredniaku albo po odbiór kwitu na węgiel. Pan ma na nogach brudne buty, pani górę od dresu z odblaskami.Ja rozumiem, że oni kontestuja ( bo młodzi i musza), że generalnie sa na nie, ale wydaje mi się, że panu prezydentowi i 1500 gościom zgromadzonym specjalnie dla nich, należy się choć minimum szacunku. Ja rozumiem, że miła luźna atmosfera pomaga i znosi bariery, ale ludzie,miejcie
litość. Na szycie fraków jest oczywiście za wcześnie, bo dopiero startujecie, ale kontestować trzeba z klasa albo przynajmniej dowcipnie, a u Was tego nie da się zauważyć niestety.:-((((( Czarno widzę Wasza dalsza karierę.