Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mowa ciała

(5)
Dzisiaj seks triumfuje, a ciało stało się przedmiotem szczególnej troski – rzeźbi się je treningiem, tatuuje, modeluje za pomocą diety i operacji plastycznych. Nim do tego doszło, stosunek do ciała mocno ewoluował.
 • 2011-02-02 12:28 | wieniedikt

  a propos bikini

  niewielu wie, że do pierwszego publicznego pokazu bikini projektant musiał zatrudnić striptizerkę ponieważ żadna modelka nie zgodziła się ubrać publicznie tego stroju...faceci mają teraz fajnie - na każdej plaży kobiety ubrane tak jak jeszcze 60 lat temu tylko w podejrzanych lokalach - nasi dziadkowie mogli o tym tylko pomarzyć :)
 • 2011-02-02 13:29 | ostry

  Re:Mowa ciała

  Świat zmienia się na lepsze na naszych oczach :D
 • 2011-02-02 15:05 | Vera

  Ten artykuł jest świetnym przykładem polskiej pruderii w XXI w

  Stwierdzenie "obecnie żyjemy wręcz w kulturze obnażania"; W Polsce? Dzisiaj? To budzi śmiech i kończy się mandatem. I przedostatnie zdanie, że Kościół ma jednak chyba rację świadczy tylko o autorze, którzy tak na prawdę tkwi umysłowo w XIX wieku. (Bo pokazanie pośladka to jednak coś złego choć ja niby taki otwarty)

  Jedynie USA zdaje się być na tym samym poziomie kołtuństwa. Jest na czym się wzorować.
 • 2011-02-02 23:47 | wicur

  Re:Mowa ciała

  Niewielu wie rowniez, ze bikini to nie wymysl projektanta tylko potrzeba chwili. Bikini narodzilo sie na plazach Copacabany w Brazylii gdzie biedne dziewczyny, torych nie stac bylo na kupno strojow kapielowych, do zakrywania czesci intymnych uzywaly chust.
 • 2011-02-02 23:53 | wicur

  Re:Mowa ciała

  Koltunstwa czy nie ale upadek moralnosci jest faktem a juz najstarsze kultury zostaly unicestwione przez wlasnie nieopanowane zadze seksualne. Dla przykladu warto wskazac swiatynie Khajuraho w Madhya Pradesh/Indie