Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nastoletni, znudzeni, zdolni do zabójstwa

(7)
Jak mogą się zaplątać losy paru młodych i znudzonych.
  • 2011-02-09 05:14 | inkwizytorstarszy

"Każdemu kamień"...

Rodzice,interesujcie się swoimi dziećmi! Ale niestety, ten apel i tak nie trafi do tych którzy powinni szczególnie. Pewnie mają ważniejsze sprawy na głowie, dopuki....-No właśnie! Smutne to...
  • 2011-02-09 10:07 | pencil

Re:Nastoletni, znudzeni, zdolni do zabójstwa

Przede wszystkim dzięki dla autora za świetną formę, przyjemnie się czyta.
    Co do artykułu, wierzę, że jest to przypadek marginalny. Większość nastolatków doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji takich czynów (pomijając kwestie etyczne).
  • 2011-02-09 13:07 | Conan Bibliotekarz

Właśnie nie - forma fatalna, czyta się to jak jakiś zdeformowany ciąg świadomości z kolokwializmami sprzed czterdziestu lat. Nie wiem jaki styl ma ta forma naśladować, czemu służyć - bo ani narracja nie jest zgrabna, ani fabuła czytelna. Przykro coś takiego znaleźć w sieciowej "Polityce"
  • 2011-02-09 14:19 | sdf

A mi również podoba się podoba styl prezentowany przez autora. Gdyby napisał jakaś utrzymaną w tej formie książkę, to chętnie bym kupił.
  • 2011-02-11 17:29 | duda

fatalnie sie czyta, nic nie rozumiem! autor PulpFiction sie naogladal...
  • 2013-01-09 15:26 | Bazyl

Znam wycinek tej historii, spotkałem się z nimi, nie sprzedawali tego telefonu przy dyskotece, tylko sprzedali go w komisie gsm, rozmawiałem z nimi jeden z nich dał dowód spisalismy umowę, normalni chłopacy, tylko moze trochę "zmęczeni" po dniu wcześniejszym.
    Do głowy by mi nie przyszło, ze pare godzin wczesniej kogos zakopali w lesie a ten telefon jest ofiary.
    Po paru latach, na wniosek policji z innej części polski, oddałem kopie umowy, opisałem spotkanie, telefon to bordowo-szary Sony-Ericsson.
    Co tu duzo mówić, jeden obawiał się reakcji drugiego, zaden nie chciał byc gorszy i wymiekać, teraz część tej paczki lezy w piachu a reszta ma kilkadziesiąt lat kryminału.
    Efekt 3 dni, których wiekszość była jak przez mgłę.
  • 2015-11-25 10:26 | zdziwaczała stara panna

Synalek nauczycielki dostał tylko 5 lat, bo starzy załatwili mu dobrego adwokata. Chłopak z biednej i patologicznej rodziny 25 lat za to samo przestępstwo. Podwójne standardy nadal trzymają się mocno.