Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jaka jest normalność na forum i w Kraju

(12)
2011-02-09 13:54 | marekkopala
Tu mozna pisac co sie chce, byle normalnie bez batow, wiec tu jest normalnosc. Porownajmy teraz normalnosc Panow PP- Prezydent-historyk, Premier-historyk i tych dwoch panow historykow profesjonalistow /z wyksztalcenia/ nie moga naprawic historii polsko-rosyjskiej i polsko-niemieckiej, a bez profesjonalizmu gospodarczego chca naprawiac Kraj. Premier Kaczynski juz 26.10.2008 roku opracowywal nowy program PiSu. Gdzie on jest? W ostatnich dniach stycznia tego roku media podaja Prezes Kaczynski opracowuje nowy program PiSu, gdzie on jest na papierze, czy tylko w glowie Prezesa i niektorych PiSowcow.
A moj program /kandydata na posla Ziemi Swietokrzyskiej/ naprawy Kraju juz od 25.10.2008 roku mozna przeczytac w internecie na stronie http://www.polacypobudka.pl. Zastanawiam sie komu w programach zalezy na naprawie Ojczyzny? Czyzby tylko mnie i czytelnikom tej ksiazki. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
  • 2011-02-09 15:29 | Kolega królika

Re:Jaka jest normalność na forum i w Kraju

Czemu te same brednie wklejasz w sekcji Kraj oraz Społeczeństwo?
    Za mało Ci jeszcze 'auto-terapii' na tej swojej Pobudce ... ???

• 2011-02-09 17:06 | Sławomir Osiński

A z ramienia której partii kandydujesz na posła Ziemi Swietokrzyskiej?
  • 2011-02-09 19:41 | dziadek 2

Coś wam nie pasuje panowie, zapominacie że Polityka udostępniła forum dla publiczności aby ta mogła się wypowiadać. Każdy ma prawo do swego zdania, nawet Kolega królika choć nieraz powinien wziąć wiąchę słomy w paszcze tę króliczą. Ale ten pan M.K. przynajmniej coś ma do pokazania i powiedzenia.
    Choć i ja jak słyszę czy czytam że ktoś ma pomysły a jak się przeczyta to z nich nic nie wynika zwłaszcza nowego. To od razu wiem że człek jest mało wiarygodny bo nawet połowy tego nie dotrzyma. Ja uwierzę tylko temu co mi powie że nic nie będzie robił lub powie że ma do zrobienia tylko jedną rzecz a nie wiele obiecanek a potem udawanie głupa.
    Ja już nie wieżę w żadne cudowne środki uzdrawiające gospodarkę i ogólnie nasze państwo. Bo aby teraz naprawić wszystko jak powinno być to i czterech kadencji premierowskich było by za mało.
  • 2011-02-09 19:46 | marekkopala

Jako bezpartyjny. Chyba ze nie moge samodzielnie jako bezpartyjny, to musze poszukac do jakiej partii uda mi sie przykleic. Abym mogl startowac z jej listy. I to jest moj problem, rozsadni i gospodarczy ludzie nie pchaja sie do partii. Do partii pchaja sie chciwi i pazerni ludzie, aby tylko poprzez czlonkowstwo w partii dostac sie na wysoki stolek. A jak krolik nie rozumie co to jest Kraj to niech w polu szuka kapusty, marchewki, a nie w Kraju. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
  • 2011-02-09 19:55 | marekkopala

Witam Dziadek. Jednak pieknie zauwazyles, ze 4 kadencji Premierskich byloby za malo, aby wyprowadzic Kraj z bagna. To jest to co rzady nam serwuja ze 4letnia kadencja to jest za krotko i niema sie za co brac. I to jest bezmozgowie rzadowcow. Ja w ksiazce napisalem aby kadencja prezydencka byla 6letnia, aby byl wybierany z parlamentarzystami, a nastepna kadencje w wyborach radnych, wybory radnych przesuniete o 2 lata do wyborow parlamentarnych. Z powodow czysto ekonomicznych. A w ubieglym roku byly wybory Prezydenta i o 5 miesiecy przesuniete wybory radnych. Tj 500 milionow zl. wyrzucone w bloto a dziura rosnie. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
  • 2011-02-09 21:46 | Karol89

Przecież wszyscy widzą kto pisze, to po co sie pan podpisuje i tego linka podaje?

Czytał pan kiedyś zasady Netykiety? Chyba że napisał Pan nową Netykietę i się na niej wzoruje, to w takim razie "respekt". Coś mi się wydaje że powinien pan pojechać na jakieś wakacje, gdybym był aż tak zakompleksiony i niefajny jak Pan to poleciłbym Egipt.
  • 2011-02-10 14:01 | marekkopala

Wlasnie przeczytalem zasady Netykiety. Poniewaz tak bez obciachowo pisze posty z moja strona to kompleksow mi brak. Jednak zaczyna ze mnie powoli wychodzic zmeczenie takimi ignorantami, ktorzy na forum polityki nie chca abym ich upierdliwie tlamsil strona http://www.polacypobudka.pl. jednak jest to istota mojej nachalnej Walki o lepsza Ojczyzne i z forumowiczami ktorzy sa zainteresowani tylko wlasnym istnieniem na forum a nie zyciem w dobrze gospodarzonej Ojczyznie. To samo jest z dziennikarzami i redaktorami, ktorzy poruszajac jakis krajowy problem sygnalizuja go i zostawiaja w spokoju niech sie sam wyprostuje. Gdyby upierdliwosc i konsekwencja dziennikarzy i redaktorow byla taka sama jak moja, tj nie tylko sygnalizowanie problemu ale ciagniecie go do prawidlowego i dobrego zakonczenia, zyli bysmy w lepszym Kraju. A tak to wszyscy tylko narzekaja i czekaja. NA CO????? Wiec nie czekajcie, Zacznijcie tak samo jak ja Walczyc o lepiej gospodarzona Ojczyzne. Nareszcie SCHETYNA chce zmian, aby na stolki jeszcze polskich przedsiebiorstw wsadzac profesjonalistow i to jest juz poczatek rozwiazywania krajowych problemow, a nie swoich partyjnych ludzi. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
  • 2011-02-11 06:08 | Karol89

Jeśli już "ignorant" to Pan "ignorant", "SCHETYNA", to POSEŁ, albo bez ceromonialnie się zwracając to"PAN"!

Oglądał PAN " To nie jest kraj dla starych ludzi", tam 'Tommy Lee Jones' mówi coś o tym, właśnie to gubi ludzi, BRAK SZACUNKU DLA INNYCH, nawet dla wroga.
  • 2011-02-11 11:00 | marekkopala

Nie ogladalem, ale idac po ulicach widze mlodziez i starszych polakow. Nie widze mezczyzn sredniego wieku. Ze potraktowalem Marszalka Schetyne w ten sposob to jest moj szacunek dla Marszalka za podjecie tych decyzji, o ktorych przeczytalem w Polityce. Jednak z mojej strony jest pewna rozterka, dlaczego dopiero po 40 miesiacach, a nie od pierwszego miesiaca kiedy PO dostalo sie do wladzy. Czyzby decyzja o obsadzaniu Prezesami profesjonalistami, pelnymi checi rozwijania przedsiebiorstwa, byla podyktowana checia rozwoju Kraju, czy to kampania przedwyborcza. Jesli kampania przedwyborcza to nastepnego dobrego kroku Pana Schetyny mozemy oczekiwac za cztery lata przed wyborami. Ale tylko wtedy jesli ludzie daca sie chwycic na ta przynete i wybiora posla Schetyne. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
  • 2011-02-11 16:23 | Karol89

To nie "szacunek", ale niestety kolesiostwo...

Ja nie sympatyzuję z nikim, chcę tylko prawidłowo funkcjonującej gospodarki, ale jak ma być dobrze jak widzimy co się dzieje: t.j Ja do swoich kolegów też nie mówię na 'Pan', ale też nie rządzimy Państwem, ani razem nie pracujemy dla społeczeństwa, tylko dla jednego przedsiębiorcy, a to co on robi mogą lepiej robić inni, a w Państwie już tak nie jest. Ale PO się niczego nie boi i otwarcie mówi sobie na: Donek, Bronek itp. O co chodzi wszyscy wiemy niestety... Ale PiS nie lepszy te comiesięczne pochody tylko nas "OŚMIESZAJĄ", ale to nie wszystko, takie pochody dużo nas obywateli KOSZTUJĄ , obywateli RP którzy budują gospodarkę na co dzień, więc nie mogą sami pisać ustaw i wybrali swoich przedstawicieli, a co oni robią? Chodzą z transparentami co miesiąc, ja mówię im wszystkim :SPADÓWA!
  • 2011-02-12 08:12 | marekkopala

Nawet kolesiostwo ale dopisane do konca. Co za drugi krok bedzie za cztery lata? Jak widzisz Karol ksiazka powstala po to aby pokazac bledy Krajowe za ktore my placimy. Aby pokazac polglowkow ktorzy sa wsadzani na parlamentarne stolki. A my placimy za ich bezmozgowie. Na stolki pchaja sie politolodzy, historycy i inni humanisci, a gdzie zawodowcy na ktorych gospodarka sie opiera. Fakt ze Ci co musza nadzorowac prace ludzi nie maja czasu /tak jak humanisci/ na podejmowanie nieodpowiedzialnych decyzji. Za kazda nieodpowiedzialna decyzje placa. Humanisci moga sie mylic. Wiec jesli w tych wyborach nie postawimy na parlamentarzystow piszacych, gospodarzy. Z bagna sie nie wygrzebiemy. Tusk, Komorowski wybrani bez pisemnych programow, wiec teraz zniwa zbieramy. Swoj program przedstawilem juz w pazdzierniku 2008 roku. Jednak polskie spoleczenstwo nawet w to co napisane nie wierzy. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl