Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wdowa po Rosiaku na liście PiS-u do Sejmu

(1)
2011-02-09 20:32 | Kolega królika
2011-02-09

Halina Rosiak, wdowa po zastrzelonym działaczu PiS-u, ma dostać drugie miejsce na liście wyborczej tej partii do Sejmu. Otwierać ją będzie Witold Waszczykowski, przegrany kandydat PiS-u na prezydenta Łodzi. W Piotrkowie pewniakiem do numeru jeden na liście jest Antoni Macierewicz.

Dalej nie wiadomo kto wystartuje z listy w kurorcie PiSuaru w Tworkach, ale jedno jest pewne: w Łodzi będą mieli ostrą konkurencję z niezwykle popularnym Godsonem Chikama Onyekwere vel. John Godson. Zapowiada się pasjonująca walka :)