Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Forum POLITYKA.PL dla politologów czy polityków?

(6)
2011-02-09 22:00 | Karol89
Jestem ciekaw ilu jest tu zwykłych komentatorów, a ilu chcących rozgłosu "kompleksu kompleksów"? Sam czasami mogę sprawiać wrażenie, że z kimś sympatyzuję ale staram się być bezstronny. Jak to robić? Sam nie wiem dokładnie, myślę że politolog wie wszystko to co zwykły zjadacz chleba, tylko potrafi to naukowo wytłumaczyć, powiedzieć jak to wpłynie na Kraj, Społeczeństwo, Gospodarkę itp. Sam nie wiem dla kogo jest to forum, ale czytam POLITYKĘ i wydaje mi się że jednak dla POLITOLOGÓW.
PS: Jeśli ktoś chce zostać zauważony, to informuję że to forum nie ma aż tak wielkiej "oglądalności", więc proponuję "przejść" do większych portali.
  • 2011-02-09 22:41 | dziadek 2

Re:Forum POLITYKA.PL dla politologów czy polityków?

Politolog jest to człowiek wiedzący jak należy manipulować grupą i jak kłamać tak aby sprawiać wrażenie że się mówi prawdę.
  • 2011-02-10 01:55 | Karol89

Co forowicz o nicku "dziadek 2" powie?

Ilu politologów to się widziało? Pewnie mało. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Politycy boją się politologów. Ale zawsze wygrają ci pierwsi, np: Zapyta się pan Politologa czy musimy przyjąć nową walutę euro? Odpowie że TAK. Zapyta się pan polityka, powie że NIE, i będzie tak jak powie polityk. Czy nie mam racji?
  • 2011-02-11 11:52 | dziadek 2

U polityka NIE lub TAK różnie wygląda to chorągiew bo skąd pan wie czy w danym momencie polityk mówi prawdę. Politolog próbuje rozgryźć polityka lecz z reguły mu się to nie udaje więc aby być na fali dobry politolog stara się tak mówić aby nie było TAK lub NIE lecz BYĆ MOŻE lub użyje innego słowa tak aby na przyszłość mógł powiedzieć ze on wiedział ale nie był pewny lub coś w tym rodzaju.
    A w sumie to polityk wie że kłamie bo nieraz sam nie wie co jutro będzie musiał zrobić, a politolog próbuje odgadnąć przyszłość polityczną ale nigdy mu się to nie udaje.
  • 2011-02-11 11:55 | dziadek 2

Jeszcze jedno dobry polityk czy dobry politolog to dobry historyk w obu przypadkach taki który ucząc się na błędach potrafi wyciągać odpowiednie wnioski. Lecz jak do tej pory jeszcze takiego w naszym kraju w rządzie nie było i jeszcze długie wieki nie będzie.
  • 2011-02-11 16:44 | Karol89

No to pośmiałem z dwie godzinki..., ale już koniec żartów...

Jeśli chodzi o "niezależnych", np Pana Senatora Stokłosę, to rzeczywiście, ja nie wiem co on "jutro" zrobi. Ale partie??? Wystarczy przeczytać ich programy, oglądać TV, widzieć co mówią, ale trzeba wiedzieć gdzie żyjemy i co "dostaniemy" i tak np.od UE. W końcu zobaczyć co dzieje się na "Świecie", jakie są ustroje, gospodarkę innych europejskich krajów, sprawdzić co może funkcjonować u nas (politycy tak robią, ale mam wrażenie, że dużo ostatnich decyzji zostało podjętych "NA SIŁĘ"), a zapoznanie się z tym to zajęcie na góra miesiąc, żeby zobaczyć co i jak i już można ich komentować, a nie tylko krzyczeć: POpaprańcy czy PiSiory, a niedoinformowani ludzie ŁYKAJĄ to jak głupi.