Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bunt w PiS-ie?

(2)
2011-02-11 17:47 | Kolega królika

2011-02-11

Europoseł PiS: Rozwiązać komitet polityczny
Jacek Włosowicz, europoseł z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego domaga się rozwiązania komitetu politycznego PiS, rozpisania demokratycznych wyborów i wyłonienia nowego lidera partii.
- Jest potrzeba rozwiązania komitetu politycznego PiS, który, odnoszę wrażenie, podejmuje coraz bardziej dziwaczne decyzje i traci kontakt z rzeczywistością. Uważam, że prezes Jarosław Kaczyński powinien go rozwiązać, rozpisać nowe wybory, a te w konsekwencji wyłonić nowego prezesa partii. Tylko tak PiS może się odrodzić - ocenia Włosowicz.

W czwartek wraz z senatorem Grzegorzem Banasiem publicznie zaprotestowali przeciw decyzji prezesa i komitetu politycznego o rozwiązaniu zarządu regionalnego PiS w Świętokrzyskim i namaszczeniu na komisarza posłanki Beaty Kempy.


Ciekawe czy przerodzi się to w poważniejszy proces czy będzie jedynie kolejnym epizodem powolnego rozkładu tej sekty?

  • 2011-02-12 19:22 | dziadek 2

    Re:Bunt w PiS-ie?

    Normalka panie Kolego królika, zaczyna się przed wyborcza walka o stołki i każdego kto stanie przeciw Kaczyńskiemu ma on prawo go wywalić z partii. Jak komu coś się nie podoba to won i niech zakłada sobie swoją partię. A nie miesza w obecnej czują wygraną PiS-u to się łokciami rozpychają by się do koryta dorwać. Teraz widać kto w partii jest tylko po to aby do koryta się dorwać a kto jest naprawdę wierny partii.