Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Amerykańskie nagrody muzyczne przyznane

(3)
Czy niespodzianki na pewno są niespodziankami? Trzy nagrody dla Lady Gagi to „aż trzy”, a nie „tylko trzy”. A Arcade Fire dostali Grammy, bo powinni.
 • 2011-02-15 15:30 | Rysiu

  Dlaczego Bieber nie dostał Grammy

  Fajnie napisane . Jedna uwaga:"nie wygrał chwalony przez krytykę Robert Plant, tylko wokalistka Mavis Staples. Może dlatego, że w tej stylistyce lepsza dla akademii Amerykanka niż Brytyjczyk?" Naprawde? Panie Bartku prosze sie oduczyc myslenia po polsku.
  Pozdrawiam
 • 2011-02-16 02:59 | slawek

  Re:Amerykańskie nagrody muzyczne przyznane

  Nagroda Grammy najlepsza plyta roku dla zespolu z Kanady Arcade Fire,to byla naprawde niespodzianka dla wszystkich.W rodzinym miescie zespolu Montreal nikt nie wierzyl ze zespol wroci z nagroda. Wielu muzykow z Kanady musi zadowolic sie tylko nominacja i na tym sie konczy.Przykald Nil Young,przed emyrytura nagroda.Przed rozdaniem nagrod stacje radiowe w Kanadzie wiecej czasu poswiecaly na statystyke ilu muzykow z Kanady dostalo nominacje i ile razy i na tym sie koczylo.Amerykanska Akademia muzyczna bardziej promuje swoich wykonwcow.
 • 2011-02-16 19:31 | Rysiu

  Re:Amerykańskie nagrody muzyczne przyznane

  Slawek, tak wlasnie dlatego w tym roku wybrali grupe z Kanady.

  Jesli Kanadyjczycy nie zyliby w przekonaniu swojej wyzszosci nad USA, pomimo tego ze 10% ich miszkancow mieszka w USA to Kanada by sie rozpadla.