Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wielki Mały Brat - Cory Doctorow!

(1)
2011-02-18 10:04 | Carrara
Książa jest rewelacyjna. Nie można wogóle się od niej oderwać. Czytałem przez całą noc po zakupie książki. Później jednak musiałem jeszcze przeżyć w pracy. Mały Brat Cory'ego Doctorowa idelanie wpisuje się w dyskusje na temat nadmiernej dominacji nooczesnych technologii oraz syndromu strachu przed atakami terrorystycznymi. Z jednej strony zyskujemy wolność, możemy bowiem kontaktować się z ludźmi z całego świata. Z drugiej zaś strony jesteśmy narażeni na nadmierną inwigilację. Mały Brat jest świetnym podręcznikiem zachowania ludzi w dobie ery cyfrowej. Nikt nie pozostanie obojętnym, kiedy nastepnym razem wciśnie przycisk ENTER:)