Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

DOWCIPY

(6)
2011-02-21 10:08 | jvelzkeyek
Nigdy nie mogę zapamiętać dowcipu,
chociaż dla ich opowiadaczy jestem pełen zachwytu.
Śmieszą, bawią i uczą życia dowcipy mądre i głupie.
Będę się starał je zapamiętać , gdy nań się skupię.
Humor, śmiech, dobra zabawa,
każdego odmładza , to fajna sprawa.
Opowiadajmy dowcipy, żarty i humory,
bo to lekarstwa na codzienne horrory.
  • 2011-02-21 20:48 | tkw

Re:DOWCIPY

Masz rację.

Więc nr 1:
    Kiedyś Duńczyk opowiedział mi rewelacyjny dowcip.

Na wstępie uwaga - Duńczycy mają do Szwedów mniej więcej taki stosunek, jak my do Rosji - Dania była chyba 400 lat pod okupacją Szwecji

Dowcip

duńska firma poszukuje sekretarki, zgłosiły się 3 kandydatki - Dunka, Szwedka i Norweżka.

Po kolei przeprowadzają rozmowy z kandydatkami.

Poprosili Dunkę. Zadali kilka pytań fachowych, na koniec:
    "proszę pani, taki test. Proszę sobie wyobrazić, że jest pani na bezludnej wyspie sama ze 100 mężczyznami - jak pani rozwiąże ten problem ?". Dunka zastanowiła się i odpowiedziała - "w takiej sytuacji to lepiej od razu się zabić". Komisja - "no, widać że pani ma zasady, dziękujemy, proszę zaczekać na korytarzu"

Poprosili Norweżkę. Zadali kilka pytań fachowych, na koniec ten sam test:
    "Proszę sobie wyobrazić, że jest pani na bezludnej wyspie sama ze 100 mężczyznami - jak pani rozwiąże ten problem ?". Norweżka odpowiedziała - "wybrałabym najsilniejszego z nich i niech mnie broni przed pozostałymi". Komisja - "no, bardzo sprytne rozwiązanie, świetnie sobie pani poradziła, dziękujemy, proszę zaczekać na korytarzu"

Poprosili Szwedkę. Zadali kilka pytań fachowych, na koniec ten sam test:
    "Proszę sobie wyobrazić, że jest pani na bezludnej wyspie sama ze 100 mężczyznami - jak pani rozwiąże ten problem ?". Szwedka zastanawia się i po chwili odpowiada - "pytanie rozumiem, ale w czym jest problem ?"
  • 2011-02-21 20:50 | tkw

Nr 2:
    Katastrofa na morzu, statek zatonął, do bezludnej wyspy dotarły tylko dwie osoby - Claudia Schiffer i nasz Jasio Kowalski.

Początkowo Claudia na Jasia uwagi nie zwracała, ale krew nie woda, wyboru nie było, w końcu "zbliżyli się" do siebie. Jasiu był zachwycony, Claudia w sumie też zadowolona, rzec można nawet zaskoczona, że było tak fajnie.

Jednakże po jakimś czasie Jasiu zaczął markotnieć. Claudia widziała to i w końcu postanowiła sprawę wyjaśnić:
    - Jasiu, czemu jesteś taki smutny, źle ci ze mną ?
    - ależ skąd, jest super - odrzekł Jasiu
    - ale ja przecież widzę, że coś ci jest, powiedz co, komu masz powiedzieć jak nie mnie, może będę mogła ci pomóc ?

Jasiu zamyślił się, w końcu postanowił powiedzieć:
    - wiesz, jest coś, co chciałbym, żebyś dla mnie zrobiła, jeśli możesz ...
    - Jasiu, oczywiście, co zechcesz - odrzekła Claudia.
    - Tak ? No to czy możesz na chwilę włożyć moje ubranie ?

Claudia bardzo się zdziwiła - Jasiu, absolutnie nie podejrzewałam ciebie o takie skłonności, przecież wszystko było OK, nie rozumiem...

Jasiu szybko zaczął ją uspokajać - nie nie, to nic z tych rzeczy, ale możesz je włożyć ?

Claudia włożyła ubranie Jasia i waląc go "po kumplowsku" w plecy spytała grubym głosem - no to co tam stary u ciebie ?

Na to Jasiu rozpromienił się, ożywił i odpowiedział: STARY, TY WIESZ KOGO JA OD MIESIĄCA POSUWAM ?!
  • 2011-02-22 20:50 | jvelzkeyek

I znowu dosłownie nie zapamiętałem.
    Dziękuję ,ale się roześmiałem.
    Znak to,że intencje zrozumiałem.
    Dobrze jest bawić się dowcipem i kawałem
  • 2011-02-26 19:42 | tkw

Nr 3 i 4

Kiedyś była taka audycja "radio Erewań i pytania do pana Rumiana":

"panie Rumian, czy można się zarazić syfilisem przez szklankę ?
    - można, ale znam przyjemniejsze sposoby"

"panie Rumian, czy normalna zdrowa ryba może zgwałcić wieloryba ?
    - ależ owszem, czemu nie, rybie też należy sie"
  • 2011-02-26 20:45 | tkw

panie Rumian, czym się różni demokracja od demokracji socjalistycznej ?
    - tym samym, co krzesło od krzesła elektrycznego. Bliższych wyjaśnień udzieli ci najbliższy posterunek Milicji Obywatelskiej.