Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Internetowe usługi finansowe

(6)
Nowe konto, lokata, fundusz inwestycyjny lub ubezpieczenie: dziś przez Internet można kupować niemal wszystkie usługi finansowe. Zachęca do tego ogromny wybór ofert i wygoda, a odstrasza rosnąca fala informacji o sieciowych złodziejach.
  • 2011-02-23 11:44 | sosnowska

ŚMIECHU TO WSZYSTKO

jest warte.Nic i nigdy nie zastapi papieru.Nalezy brać chocby pod uwagę sytuację w Polsce.Przestarzałe sieci energetyczne,postepujące zubożenie społeczeństwa.Musi być stały dopływ prądu,stały dostęp do internetu,gwarancja opłat itp.A wystarczy BlackOut i wszystko się wali.Nie ma takiego kontynentu lub kraju,o całkotej gwarancji dopływu prądu,a będzie go coraz mniej.Więc tylko papier.Zresztą w polskich realiach mnóstwo "podmiotów" domaga się przedkładania w różnych sprawach właśnie "papieru".
  • 2012-08-29 19:47 | WaldK

w mBanku jestem od poczatku

tutaj w Charter i coz ja widze, w powszechnym uzyciu byly czeki i sa, kolejki w bankach, przelewy na konto do banku trzeba solidnie sie nachodzic, wydaja papierek nawet na uniwersytecie placa ci czekiem i zadaja czeki, lub tzw money order, o tokenach czy kodach potwierdzajacyuch nikt nie slyszal, kiedy place za mieszkanie, to nie na konto bankowe tylko wysylam swoj czek jaki bank drukuje na adres firmy, koszmarne, mysle ze mamy taka zwykla bankowosc lepiej znacznie rozwinieta pod wzgledem technologicznym, chyba dlatego ze zaczynalismy z nizszego poziomu i ominelismy etap czekow, co jak sie dowiedzialerm w usa ani rusz, nad wszystkim kroluja banki i jest ich mnostwo a w kazdym klienci, tyle ze niechetnie z komputerem na strone do banku
  • 2014-08-04 16:14 | veraud00

Re:Internetowe usługi finansowe

Oczywiście, że internet ma swoje dobre, ale i złe strony jeśli chodzi o świadczenie takich usług finansowych. Wszystko zależy od umiejętności ludzi i od naszego ograniczonego dostępu i wiedzy. Gdyby dostęp do sieci był idealny, bez zakłóceń, ludzie mogliby naprawdę czerpać wiele korzyści dzięki takim usługom, jeśli natomiast nie mają umiejętności, a przez to i chęci, to samo się przez się rozumie. ja jeśli chodzi o usługi finansowe przez internet korzystam z ich pomocy i jestem zadowolony już od kilku lat
  • 2014-08-04 16:15 | veraud00

Oczywiście, że internet ma swoje dobre, ale i złe strony jeśli chodzi o świadczenie takich usług finansowych. Wszystko zależy od umiejętności ludzi i od naszego ograniczonego dostępu i wiedzy. Gdyby dostęp do sieci był idealny, bez zakłóceń, ludzie mogliby naprawdę czerpać wiele korzyści dzięki takim usługom, jeśli natomiast nie mają umiejętności, a przez to i chęci, to samo się przez się rozumie. ja jeśli chodzi o usługi finansowe przez internet korzystam z ich pomocy i jestem zadowolony już od kilku lat http://www.verumaudyt.pl/
  • 2014-08-04 16:15 | veraud00

Oczywiście, że internet ma swoje dobre, ale i złe strony jeśli chodzi o świadczenie takich usług finansowych. Wszystko zależy od umiejętności ludzi i od naszego ograniczonego dostępu i wiedzy. Gdyby dostęp do sieci był idealny, bez zakłóceń, ludzie mogliby naprawdę czerpać wiele korzyści dzięki takim usługom, jeśli natomiast nie mają umiejętności, a przez to i chęci, to samo się przez się rozumie. ja jeśli chodzi o usługi finansowe przez internet korzystam z ich pomocy i jestem zadowolony już od kilku lat [url=www.verumaudyt.pl]audyt finansowy[/url]
  • 2014-08-04 16:16 | veraud00

Oczywiście, że internet ma swoje dobre, ale i złe strony jeśli chodzi o świadczenie takich usług finansowych. Wszystko zależy od umiejętności ludzi i od naszego ograniczonego dostępu i wiedzy. Gdyby dostęp do sieci był idealny, bez zakłóceń, ludzie mogliby naprawdę czerpać wiele korzyści dzięki takim usługom, jeśli natomiast nie mają umiejętności, a przez to i chęci, to samo się przez się rozumie. ja jeśli chodzi o usługi finansowe przez internet korzystam z ich pomocy i jestem zadowolony już od kilku lat http://www.verumaudyt.pl/