Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Justyna Kowalczyk jest najlepsza

(5)
2011-02-28 22:10 | tkw
Chcę to napisać - moim zdaniem Justyna Kowalczyk jest absolutnie najlepsza. Przegrała złote medale z powodu hucpy ze stosowaniem leków astmatycznych przez Marit Bjoergen.

Skoro wolno stosować środki antyastmatyczne (ze ścisłej czołówki chyba tylko Kowalczyk nie oszukuje że ma astmę) to czekam, aż do zawodów w biegach narciarskich zostanie dopuszczona osoba bez nóg. Wtedy wystarczy sobie amputować nogi a korpus osadzić na podwoziu Ferrari - i nikt nie podskoczy.

Obecnie NAJLEPSZĄ BIEGACZKĄ NARCIARSKĄ ŚWIATA JEST JUSTYNA KOWALCZYK !
  • 2011-03-01 11:44 | Kolega królika

Re:Justyna Kowalczyk jest najlepsza

Znowu udowadniasz chłoptasiu, że nicziewo nie panimajesz: Ferrari nie pojedzie po śniegu tak dobrze jak astmatyk na lekach. Na dodatek leki wychodzą taniej.

Jest jeszcze coś czego u Was we wsi dalej nie jarzą?

• 2011-03-03 00:39 | Andrzej Szr

Justyna jest dla mnie 2-krotną złotą medalistką MŚ - Mari - astmatyczka powinna startować w para olimpiadzie albo jej leki - składniki jej leków powinny być dozwolone dla wszystkich zawodniczek. Justyna Kochamy Ciebie. Marit to zero. Pozdrawiam gorąca AS
  • 2011-03-03 00:46 | Andrzej Szr

masz rację. Ferrari nie pojedzie na śniegu a astmatyczka tak. Justyna jest tak samo być może astmatyczką jak norweżka ale gra fer. Nie zażywa tych leków. Byłaby z pewnością zdyskwalifikowana. Dla mnie jest najlepsza na świecie i nikt - nawet Marit Bjergen nie jest w stanie mnie przekonać. Justyna cała moja rodzina Ciebie Kocha i kibicuje Tobie. Jesteś złotą dziewczyną. Papaśki AS
  • 2011-03-05 13:30 | tkw

Znowu na pierwszych miejscach astmatyczki ... Co to ma wspólnego ze sportem ?

Justyna - JESTEŚ ABSOLUTNIE NAJLEPSZA WŚRÓD UCZCIWYCH BIEGACZEK !