Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Plus dla Nałęcza

(1)
2011-03-05 21:48 | tkw
Ma u mnie plus za te słowa (z onet.pl):
"
... prof. Nałęcz mówi m.in. o kontrowersjach wokół ułaskawienia wspólnika Marcina Dubienieckiego przez Lecha Kaczyńskiego. - Nie ma podejrzeń, że to jest decyzja Lecha Kaczyńskiego. W tym łańcuchu załatwiana ułaskawienia ktoś świetnie wiedział o kogo chodzi. Nie wiem, w którym momencie łańcuch czysty spiął się z łańcuchem nieczystym. Moim zdaniem Lech Kaczyński podejmując decyzję o ułaskawieniu i składając swój podpis był przekonany, że jest końcem czystego łańcucha. Znając Lecha Kaczyńskiego dam sobie rękę uciąć, że był przekonany, iż był ogniwem czystego łańcucha.
"