Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Japonia: podnoszenie gospodarki

(4)
Jak odbudowywać kraj, mając już i tak olbrzymi dług publiczny – oto dylemat japońskich polityków.
 • 2011-03-15 05:31 | Czaro

  Tak sobie mysle

  Tak sobie mysle, ze w Polsce przeklenstwem jest wciaz podnoszenie cen i eksploatowanie spoleczenstwa w postaci drenowania kieszeni.
  Mysle, ze polacy chcieliby tego przeklenstwa spadku cen.
  Troche mniej populizmu prosze.
 • 2011-03-15 13:46 | Vera

  Uwaga na temat długów

  Właśnie czytam na świecie, że amerykańskie długi publiczne, łącznie z obietnicami funduszy emerytalnych, wynoszą w sumie 202 biliony (ang: tryliony - bo znowu mądrzejsi będą poprawiać) USD. Jako jedyny ratunek uważa się natychmiastowe podniesienie wszystkich podatków o 70%. Niewykonalne. Sam dług USA w Chinach to 1,16 Bln. Długi budżetu to 15 Bln.

  Coś mi się wydaje, że Japończycy tracą pierwsze miejsce.
  W efekcie to Euro awansuje do symbolu stabilności. Oby.
  A w Polsce bez OFE byłoby chyba lepiej niż z (?)
 • 2011-03-16 17:59 | kalarepa

  Re:Japonia: podnoszenie gospodarki

  wg mnie ta katastrofa albo całkowicie pogrąży japońska gospodarkę albo gospodarka odrodzi się jak feniks z popiołów. japończycy potrafią zacisnąćpasa i ciężko pracować.
 • 2011-03-18 23:23 | marcin

  Re:Japonia: podnoszenie gospodarki

  ludzie ludzie tyle im jesteś my dłużni za te telewizory za prace za to wszystko co miało być okii ///pomóżmy im z całego serca bóg jest w każdym z nas nawet niektórzy o tym niewiedza naszego papy niema ale my jesteśmy w nim dajmy nadzieje tym którzy jej nie mają""""""""""""""""""