Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ameryka Łacińska w objęciach USA

(3)
Podczas gdy oczy całego świata zwrócone są ku Libii i krajom Maghrebu, prezydent USA wybiera się w swoją pierwszą wielką podróż do Ameryki Łacińskiej.
 • 2011-03-22 20:11 | Teilalter

  Juana

  zaniżonym kursie juana, a nie jena
 • 2011-03-27 22:19 | slawek

  Re:Ameryka Łacińska w objęciach USA

  Wszystkie kraje Ameryki Lacinskiej w przeszlosci doswiadczyly dominujacej polityki USA.Krwawe rzady Argentyny,Chile,Salwador zawdzieczaja USA.Waszyngot decedowal o polityce zagranicznej i gospodarczej,poczatki siegaja 19 wieku.Pierwsza podroz prezydenta Obany w Ameryce Lacinskiej jest sukcesem,zmiana polityki USA wobec Ameryki Lacinskiej.Nie dominacja silowa a rowni partnerzy.Nikaragua i Kuba sa to kraje ktore moze potrzebuja posrednika do ocieplenia wzajemnych kontaktow.Nikaragua twarda reka rzadil Somoza za przyzwoleniem Waszyngtonu.Dojscie do wladzy Sndinistow w wyniku zbrojnego powstania,nastepnie polityka prezydent Regana finsowanie rebeliantow Kontras i baz w Hondurasie.Dzieki temu Sandinisci umocnili swoja pozycjcje.USA nie posiadalo koloni w Afryceprzyczulki stworzyli w Ameryce Lacinskiej.
 • 2011-03-29 01:01 | Rozamunda

  Re:Ameryka Łacińska w objęciach USA

  Szanowny Panie Redaktorze,

  dwoja z geografii - Chile, Brazylia nie sa krajami Ameryki Lacinskiej tylko Ameryki Poludniowej. Nazwa Ameryki Lacinskiej okresla sie kraje polozone pomiedzy Ameryka Polnocna a Ameryka Poludniowa. Tak sie sklada, ze od paru lat mieszkam wlasnie w Ameryce Lacinskiej i pare razy mi sie dostalo od tutejszych mieszkancow za mieszanie pojec geograficznych ... Pura Vida