Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(4)
Aktorka, tancerka, publicystka, piękna kobieta Edyta Herbuś obwieściła urbi et orbi, że jest gwiazdą i że planuje zagrać w horrorze. Niestety, mamy świadomość, że w czymkolwiek Edyta zagra, to dla wielu zawsze będzie to horror.
  • 2011-03-23 14:15 | letsparalepse

Ten się śmieje, komu dynda jako ostatniemu

Świetne!

Aczkolwiek kiedy obejrzy się stare wywiady Wojewódzkiego np. z Materną, to okazuję się, że to on jest tym palcem, który nadpobudliwie dynda...
  • 2011-03-24 13:09 | Lece na Kube

Re:Mea pulpa

Rewelka ,trafione w punkt z Majką.Nie znam jej osobiście ( i po tym co pokazuje w X-factor nie chcę poznać)ale mogę stwierdzić że raczej się tam nie nadaje,Czesław błyskotliwy,Kuba inteligentny ,a Ona hmm no niestety jej wygląd nie wystarcza,została w cieniu Panów.Troszkę mi przypomina Weronikę Marczuk w ycd"ładnie tańczyłaś,bardzo ładnie tańczyłaś" więc ona ma to samo" ładnie śpiewałaś bardzo ładnie śpiewałaś". A co jeszcze mi się podoba-Kuba potrafi ją zakręcić czasem heh na początku jego opinia jest jakby na nie głosowanie :Czesław tak ,Majka (spogląda na Kube) Nie ,a tu Kuba nagle TAK :D i widok jej miny bezcenny :0 Chociaż może się mylę,wydaje mi się że Kuba to robi Celowo :D Co mi się bardzo podoba :) Więc ona ciut tam nie pasuje a co do Kuby piły też się zgadza...jak wiadomo piła rżnie a Kubuś też chyba to lubi heh :)
  • 2011-03-25 19:46 | ARD

Tekst niezły, ale korekta średnio się spisała.
  • 2011-03-28 20:35 | kamar

"Nigdy bym nie wystąpił w reklamie. No, chyba, że mi zaproponują". Genialne.