Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Jan Paweł II. Szukałem Was...", reż. Jarosław Szmidt

(2)
Film nowoczesnymi środkami – szybkim montażem, obrazem HD, dźwiękiem Dolby – daje odczuć to otwieranie się efektownie i przekonująco.
  • 2011-03-24 00:32 | Nawigator Filmowy

Papież nas szukał, a my uciekamy!

Ja poszłam na ten film trochę z przekory. Tyle fajnych premier, a czasu niewiele (...)Powiem tak - ciężko jest skomentować film o naszym Papieżu. Myślę, że większość z czytających zwiastuny jednak się na niego nie wybierze, gdyż w głębi duszy tkwi w Nas chyba taka obawa przed "moralizatorstwem". Ja kupiłam karton popcornu, kilka cukierków, bilet i tak uzbrojona, w środku dnia, poszłam zmierzyć się z filmem nie do końca rozrywkowym. Teraz myślę, że nie ma sensu oceniać tego tytułu pod kątem walorów filmowych lub porównywać z innymi, podobnymi produkcjami. Zdjęcia HD, nagłośnienie Dolby to już w dzisiejszym kinie oczywistość. Moim zdaniem, nie da się tego zrobić do końca rzetelnie na tle innych tytułów. Powiem tylko, że popcorn odstawiłam po piętnastu minutach, cukierków też nie zjadłam i kilka razy miałam łzy w oczach.
    Film warto zobaczyć bo warto się czasem po prostu zatrzymać. A recenzja jest taka dokładna i bardzo "techniczna", w mojej - na blogu www.nawigatorfilmowy.blogspot.com - jest więcej emocji i subiektywnych wniosków. W końcu jak inaczej poleca się filmy?""""""""
  • 2011-04-08 15:23 | Tom

Re:Recenzja filmu:

jak dla mnie za duzo tego naszego 'swientego' wszedzie...