Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nagrody

(6)
2011-03-30 22:03 | tkw
Komorowski w ostatnim dniu marszałkowania przyznał sobie i kierownictwu sejmu nagrody - sobie 22 tys, Niesiołowski - 50 tys, Schetyna - 35 tys., innych nie pamiętam.

Komentarz - a co tu komentować ?
  • 2011-03-30 22:37 | jvelzkeyek

Re:Nagrody

Dobrze byłoby poznać źródło takich wieści,
    bo w głowie się po prostu nie mieści,
    że za patriotyzm musimy płacić.
    Pewnie dlatego, aby patriotów nie stracić.
    Oni nie tylko kraj kochają, ale głównie tysiące złotówek,
    a wykonywaną pracę trudno przyrównać do pracy mrówek.
    Zastępy płatnych patriotów rosną.
    Musimy je otaczać szczególną troską.
    Nie skąpmy im przywilejów i pieniędzy.
    One niebawem wyciągną nas z nędzy.
  • 2011-03-30 22:50 | jvelzkeyek

Źródło poznałem
    w SE przeczytałem
    Ciężka praca się opłaca
    Teraz zrozumiałem.
    Wybrańcom Narodu się należy.
    W sejmie się haruje a nie leży.
  • 2011-03-31 15:51 | dziadek 2

A bezrobotni bez prawa do zasiłku zdychają z głodu nie stać ich nawet na środki czystości, higieny osobistej, nie mówiąc o opłatach za energię elektryczną, gaz. Tylko siedzą przy świeczkach żując z głodu pasek od spodni maczany w wodzie.
    Mało tego są przez wielu wyzywani od nierobów, leni, itp.. Nie ma nic gorszego dla takiego chamskiego zachowania jak ........ jak w czasach rewolucji.
  • 2011-03-31 18:06 | bryka

Re:Nagrody.

Trzech wyżej popisujących się komentatorów to zakała tego forum.Nie chodzi mi o prezentowane poglądy.Ich prawo.Grafomaństwo do wybaczenia.Chodzi mi namolne używanie przestrzeni ,udostępnianej przez redakcję, z lekceważeniem wszelkich reguł i zwykłej przyzwoitości.
  • 2011-03-31 20:30 | jvelzkeyek

Zyski i ogryzki

Klienci banków na miliony prezesów się składają,

w zamian nic albo niewiele procenty dostają.

Jak lichwiarskie prezesów praktyki zahamować?

Czy oszczędności do skarpet i bieliźniarek schować?

Prezesi zaraz ogłoszą, że myszy pieniądze zjedzą.

Co z nimi zrobić, oni najlepiej wiedzą.

Pomnożą swoje milionowe zyski,

ciułaczom -emerytom zostawiając ogryzki.