Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński: Po wyborach chcę być premierem

(6)
2011-04-01 00:23 | Kolega królika

- Po wyborach chcę być premierem - deklaruje Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości jednocześnie przyznał, że nie ma jeszcze nawet zalążka list wyborczych. Jednak by się na niej znaleźć trzeba będzie się postarać.

Powiedział, że gdy wygra wybory m.in. będzie dążył do wybudowania elektrowni atomowej oraz doprowadzi do spadku cen cukru.

Ten psychopata jest chyba ostatnio na lepszych proszkach :)

• 2011-04-01 11:26 | marekkopala

Re:Kaczyński: Po wyborach chcę być premierem

Juz byl Premierem, chcial sam bez doradcow Samoobrony i LPR zajmowac sie polityka premiera RP. Wiec niech pozostanie juz w domu ze swoja polityka. A jako Premier niech bedzie GOSPODARZEM Krajowym. Ostatnio wywyzszal sie swoja polityka, a Malysza zostawial na skoczni. Jest tylko taka roznica miedzy nimi u wladzy, ze ADAM MALYSZ by korzystal z listow, postow podsuwajacych mu rozwiazania problemow Krajowych, a Kaczynski przemadrzaly swoja madroscia nie korzysta z podpowiedzi Polakow, wiec stad Kraj w takim bagnie. Chetnie widzialbym Malysza u wladzy a nie Kaczynskiego. Ludzie pisza jak dbac o gospodarke, rolnictwo, ale do zasiedzialego mieszczanina biurkowego to nie dociera. Wiec niech pilnuje wlasnego biorka a nie pcha sie do pchania Kraju w jeszcze wieksze bagno. Marek Kopala
  • 2011-04-02 11:23 | jvelzkeyek

Ani PiS,PSL,SLD ani PO
    ani innych partyjek st
    Nie zmienią Polski wyglądu,
    bo wygląd nie zależy od poglądów.
    Obraz kraju malują wszyscy pracą.
    Z pracy narody się bogacą.
    Politycy ze sobą toczą wojny o wizje.
    Nie jestem przekonany czy kochają Ojczyznę.
    Często krajowi i obywatelom szkodzą.
    Po wyborach zawsze zawodzą.
    Z siebie są na ogół zadowoleni,
    chociaż Naród nie bardzo ich ceni.
    Oni jakby w inny świecie żyją.
    Mają swoich wrogów i z tym się nie kryją.
    Walczą z sobą zaciekle o władzę i pieniądze,
    zaspokajając swoje niezaspokojone żądze.
  • 2011-04-03 16:44 | Kolega królika

Kejek, ten mój wpis był na Prima Aprilis :)
  • 2011-04-03 22:51 | marekkopala

No brawo kroliku, udal Ci sie pierwszo kwietniowy wpis. Bo juz byl nieudacznym Premierem i szybko zrezygnowal z naprawy Kraju. Tak samo jak i kiepsko rozmawial z Tuskiem. Czy juz wie co chce dla Ojczyzny zrobic, czy tylko bawic sie w polityke. Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl
  • 2011-04-03 22:51 | marekkopala

No brawo kroliku, udal Ci sie pierwszo kwietniowy wpis. Bo juz byl nieudacznym Premierem i szybko zrezygnowal z naprawy Kraju. Tak samo jak i kiepsko rozmawial z Tuskiem. Czy juz wie co chce dla Ojczyzny zrobic, czy tylko bawic sie w polityke. Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl