Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(13)
Jak mawiał poeta, piękno należy mnożyć i dzielić. Z podobnego założenia wychodzi para Ania Przybylska i Jarek Bieniuk. Właśnie doczekali się kolejnego potomka. Niestety, kolejnego chłopca. Gdyby Przybylska rodziła więcej dziewczynek, przyszłość rysowałaby się piękniej...
  • 2011-04-06 09:30 | marika27

:)

Ach uwielbiam rano zaglądać do felietonów polityki, od razu człowiek ma lepszy humor. Uśniech z ryjka nie schodzi, aż do 19- kiedy obejrzy się bierzące wiadomości.""""
  • 2011-04-06 10:25 | Sylwia2404

:D

Ja mam to samo jak Pani wyżej-na dobry początek dnia felieton Kuby niestety raz w tygodniu :( ale za to cały tydzień Eska Rock i poranny WF :D Odrazu wraca życie do człowieka :)Jestem z młodego pokolenia i niestety boję się kto będzie np za 30 lat godnie zastępował Kube gdy już będzie na emeryturze :D
  • 2011-04-06 12:46 | fenix

Re:Mea pulpa

Jakub Władysław Wojewódzki pisze w sprawie brukowców zarabiających na Janowskim: "Wszystkim wtykającym ryje w bolesne sprawy innych życzymy, by − gdy przyjdzie ich pora i zagra orkiestra − za Boga nie mogli rozpoznać, jaka to melodia".
    Jak rozumiem Pan Władysław Wojewódzki zupełnie nie pożywia się prasą brukową i 99% zawartości jego "felietonu" to żadne wtykanie ry... pardon jakie tam wtykanie ryja, jego subtelne i wyrafinowane uwagi pod adresem poland selebrity. Znaczy się kulegę mu szmatławce wypaparazzowały to ajwaj i skandal niesłychany, ale jak samemu się wypuszcza ekstrementa spod klawiatury to ego puchnie od pochwał czy raczej samopochwał. Panie Władysławie, moralność Kalego tutaj jest złą drogą, bo gdzieżby Pan czerpał z krynicy mądrości bakterii coli jakby tak powiedzmy Fuckt zamknęło czy nie daj zaczął pisać analizy rynkowe dla biznesu czy recenzje literackie? Hę?
  • 2011-04-06 13:58 | warzywniak

Ha! Byłem na Los numeros i rola Mroczka faktycznie wypasiona ;)
    Ale chyba o to chodziło, by było o czym gadac, prawda? :)
  • 2011-04-06 14:25 | m

mezczyzna! zazdorsc zrzera bo autor blyskotliwy, zartobliwy, a w Pana przypadku to DUPA BLADA
  • 2011-04-06 14:28 | marika27

Dokladnie, tez sie zasatnawiam. Ja mam problemy z porannym WF-em bo za granica mieszkam i zmiana strefy czasowej nie wplywa na to kozystnie.

Co do tego co bedzie za 30 lat... aj tylko sie modlic, by cos splodzil ten zacny czlowiek:)
  • 2011-04-06 14:54 | Sylwia2404

"Co do tego co bedzie za 30 lat... aj tylko sie modlic, by cos splodzil ten zacny czlowiek:)"

Dokładnie tylko czas leci Kubo trzeba się spieszyć:) Tak długo nic to teraz miejmy nadzieje że jak sie Kuba postara to jakieś bliźniaki wyjdą :D Bo inaczej to rozrywke nam zafunduje Jolanta Rutowicz :/

A Pan fenix tak pojechał że szkoda gadać...
    "Jak rozumiem Pan Władysław Wojewódzki zupełnie nie pożywia się prasą brukową i 99% zawartości jego "felietonu" to żadne wtykanie ry... pardon jakie tam wtykanie ryja, jego subtelne i wyrafinowane uwagi pod adresem poland selebrity."
    Jakby Pan nie zauważył Kuba komentuje to co już zostało napisane, więc to nie on wtyka twarz :P
  • 2011-04-06 18:58 | marika27

hahah dokładnie to samo miałam napisać:) ah Panie F. tak to już jest, że zawsze są dwie ligi- niech pan nie porównuje Polityki z jakimś brukowcem, dziennikarz(felietonista) z polityki, dziennikarzowi z tabloidu też nie równy, więc po co ta dyskusja. Zawsze tak było i będzie, że wyższa półka na niższą napiera...

p.s. Sylwio wydaje mi się, że my w podobnej grupie wiekowej, bo mentalność podobna- to moje nickowe 27 to zgubne, bo to nie wiek:)
  • 2011-04-06 20:08 | Sylwia2404

a co do Pana Roberta J. to różnie może być bo w dzisiejszych czasach to "gwiazdy" same sprzedają swoją prywatność i pozwalają sobie grzebać w życiu :P A jak to kiedyś Kuba powiedział"...ja sobie nie pozwalam żeby mi pudelek grzebał w życiu,bo jak będzie szczekał to z pudelka zostanie suczka" :D

P.S Mirka bardzo możliwe szkoda że tu nie ma pw :P
  • 2011-04-07 10:15 | marika27

Dokładnie:) byśmy sobie pogadały:) zjarzyj czasem na justin.tv i tam opcja kanały na żywo- MASKA TV- oglądamy tam kube:) super stacja i fajni ludzie- nie moja, żeby nie było ze piar sobie robie.

:)
  • 2011-04-07 10:17 | marika27

http://pl.justin.tv/arearekarek

niewiem czy mozna:)może sie uda dodać.
  • 2011-04-07 14:00 | Sylwia2404

"http://pl.justin.tv/arearekarek"
    hehe znam ten kanał też tam czasem oglądam Kube :D bede tam wieczorkiem ok 21 więc się zgadamy :)
  • 2011-04-07 14:33 | korol

Pragnę wnieść sprostowanie...na "Oskarach Fashion" niestety nie spotkali się wszyscy czytelnicy czasopisma "Fashion magazine". Mnie tam nie było, niestety:( Bardzo żałuję, choć w tym czasie oddawałam się lekturze nowego numeru:)