Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

terz uwarzam rzeee

(4)
2011-04-11 16:49 | toja1945


Wątki w mowie J. Kaczyńskiego z 10.4 2011r.
Dla mnie:
1. Dozgonna wdzięczność dla Prezydenta Lecha Kaczyńskiego za utworzenie Muzeum Powstania Warszawskiego. Świat zrozumiał po 60 latach różnicę między Powstaniem Warszawskim a Powstaniem w Gettcie.
Ale jako polityk Lech Kaczyński nie zrozumiał, że USA są wirtualnym sojusznikiem.W ew. sporze z Niemcami lub z Rosją nigdy nie poprą Polski.
2. Zgoda z Jarosławem Kaczynkim, że: Polska nie jest państwem solidarnym, sprawiedliwym i praworządnym.
Polska jest demokracją oligarchiczną postsanacyjną, strzeżoną przez lustrację i zapis konstytucyjny że komunizm jest ideologią zbrodniczą.
Istnieje w Polsce pogarda i lekceważenie prawa. Tam gdzie jest to ewidentne tworzy się teorię falandyzacji prawa, akceptuje się tortury w obronie cywilizacji zachodniej, dla potrzeb polityki generuje się konflikty z Białorusią, Rosją.
W obronie tej cywilizacji Polska bierze udział w wojnach w krajach, które w żadnym stopniu jej nie zagrażają.
Nie istnieje polityczny wymóg tworzenia dobrobytu, lecz wyścig ile zabrać najsłabszym i jak wzbogacić bogatych.
Odwieczna słabość i żenada dyplomacji polskiej, której skutki widać w temacie smoleńskim. Czy nie uznawany przez J. Kaczyńskiego Prezydent ma to załatwić?
 • 2011-04-11 16:57 | dziadek 2

  Re:terz uwarzam rzeee

  Każdy z prezydentów i premierów ostatnich lat 20 (nie licząc Jaruzelskiego bo tu wiadomo), ma coś na sumieniu i dlatego w cywilizowanym kraju nie zachowuje się obywatel po chamsku tylko albo głosuje na innego kandydata a jak nie ma takiego to sam zakłada swą partię kolegów i popleczników, ogłasza program i czeka na głosy (nawet z nieba).
  A nie gdacze, kwacze, i gogluje, jak na wiejskim podwórku u gospodarza, że aż własnych myśli człowiek nie słyszy.
 • 2011-04-11 21:55 | Prezes

  Re:terz uwarzam rzeee

  No właśnie. Dlatego głosowałem na Bronka. Pierwszy raz w życiu poszedłem na wybory. Jestem dumny, że mój głos przyczynił się do tego, że druga Kaczka nie zosatła prezydentem.
 • 2011-04-12 11:11 | dziadek 2

  Re:terz uwarzam rzeee

  Za to kaczor z disneylandu Donald został premierem i mamy teraz że ubóstwo w narodzi zwów się zwiększyło, wraz z długiem wewnętrznym i zewnętrznym.