Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy po wyborach beda Wielkie Swieta??

(10)
2011-04-15 00:20 | marekkopala
Wiersz z www.narud.pl strona 19

Matko, choć orla w swym godle miałaś
Swymi skrzydłami ciągle ochraniać Nas musiałaś.
Rządy naszej ojczyzny Ci nie pomagały,
Do pogoni za chlebem i emigracji nas zmuszały.
Choć chciałbym, powiem Tobie skrycie,
Dla naszej ojczyzny oddać swoje życie.
Ale w tym pięknym kraju nie jest moje trwanie,
Bo nie pozwalają żyć tutaj rządowi i parlamentarni dranie.
Kłócą się, sprzedają ma ojczyznę kochana,
Zegnaj ma ojczyzno, ja uciekam z tego kraju.
Choć bardzo Cię kocham, wyboru nie mając,
Zegnam się z Tobą ciągle uciekając.
Lecz przyjdzie dzień taki, będą wielkie święta
Wywalimy z rządów głupców, skończy się udręka.
Polska ma ojczyzna w potęgę urośnie.
Wrócę, bo przecież ja, jak do matki,
Ciągle tęsknię, ciągle marze, ciągle dążę przecie. H.F.

Autor wlasnego programu wyborczego www.narud.pl
  • 2011-04-15 00:41 | Kolega królika

Re:Czy po wyborach beda Wielkie Swieta??

No to widzę , Opalak, że Wy też się w poete zabawiacie jak Kejek. To, że paranoik cytował ostatnio Herberta, wcale nie oznacza, że ma być od razu taki wysyp wieszczów ... dajcie sobie na wstrzymanie - nawet Myckewycz nie ulegałby wpływom tego chorego z nienawiści idioty, pomimo że gościu miał naprawdę talent :)
  • 2011-04-15 12:12 | marekkopala

Myslalem ze gazeta POLITYKA wraz z dziennikarzami i Naczelnym tej gazety jest czasopismem dbajacym o wlasne i calego polskiego spoleczenstwa zycie w silnym i dobrze rozwinietym gospodarczo Kraju. Ze chwyca sie kazdego promyka i prognostyka na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Okazuje sie ze redaktorow dziennikarzy z naczelnymi wlacznie nie interesuja zmiany w Kraju. Usatysfakcjonowani stolkami nie mysla o przyszlosci swoich dzieci i wnukow w Ojczyznie. Myslalem ze praca na panstwowej posadzie jak i w gazecie jest zaszczytem, duma i chluba, jak i obowiazkiem dbania o Ojczyzne. A tu chroni sie nieudacznych rzadowcow z nieudacznymi pociagnieciami gospodarczymi, za ktore placi cale spoleczenstwo z dziennikarzami i ich dziecmi wlacznie. Czyzby to bylo narodowe bezmozgowie i slepota. Tonacy brzytwy sie chwyta. A dziennikarze i redaktorzy nie moga sie chwycic tematow z ksiazeczki. Zycia w silnej i mocnej Ojczyznie chca Wszyscy, tylko nic z siebie nie dajac. Wiec JA jako jednostka moge sie przebic jak do niewielu osob dociera to co pisze. Ja pisze, bo chce silna, mocna gospodarczo Ojczyzne zostawic swoim i WASZYM dzieciom i wnukom. A Wy nawet nad tym sie nie zastanawiacie, wiec gdzie bedzie dzialanie zmiany gospodarki Ojczyzny. Wybory juz za 6 miesiecy. Wiec jesli dobrze w tegorocznych wyborach nie wybierzemy z bagna sie nie wydzwigniemy. Niemcy o niecale DDR sa obszarowo wieksze od Polski, ludnosci maja ponad 80 milionow i poszukuja w Polsce rak do pracy. A unas Polacy szukaja pracy i bezrobocie rosnie. OBLED. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego www.narud.pl
  • 2011-04-15 23:20 | dziadek 2

Kolego królika jak widać z twych wypowiedzi jesteś za destabilizacją w kraju pod względem gospodarczym, militarnym i politycznym.
    Mieszasz jak agent obcego wywiadu, który dostaje kasę aby mieszać aby spokoju nie było. A jak by był to wywołać nawet sztucznie byle by Polacy nie zorientowali się że im się kraj rozkrada.
    Raz wyrażasz nie zadowolenie jak Kaczyński staje ostro przeciw Rosji a jak delikatnie to zaraz szczekasz że jest z byt ugodowy. Jednym słowem co by Kaczyński, Tusk czy inny zrobił to jest źle. Jeszcze nie zorientowałem się komu jesteś bliższy Niemcom, Francji, Rosji, czy USA.
    Po prostu nie jesteś lojalnym obywatelem RP tylko mieszadłem na utrzymaniu obcego wywiadu.
  • 2011-04-16 00:17 | Kolega królika

Dieduszka, jesteś ciemny jak tabaka w rogu (ja palę Sancho Panza Torpedos, entiende?) ... szkoda mi tego kraju - ludki jak Ty trzymają rozwój i ten kraj w okowach!
    Żałko, oczień żałko ... idź do jakiejś szkoły, rób co chcesz ... nie męcz ludzi, idioto!

• 2011-04-16 00:20 | Kolega królika

Kolejny nawiedzony idiota? Nie, to kolejny chytry do władzy ... praca, tylko praca może Was idioci wyzwolić z okowów idiotycznej niewoli watykańskiej. Czy ten Naród może się z tego jarzma otrząsnąć? Chiba nikagda :)

• 2011-04-16 09:18 | dziadek 2

Uderz w stół a nożyce się odezwą, i widać jakiś pan wychowany a to po jakiej ty szkole jesteś jakiś uczony a cham, kulturę to u pana świnio pasy w oborze wykładali.
  • 2011-04-16 13:53 | marekkopala

No krolik, chyba zadlawiles sie marchewka, lub chemia w tej marchewce. Owszem jestem nawiedzony i pedze do koryta. Tylko ze ja pisze co chce zmienic abysmy dorze zyli w naszej Ojczyznie. A Wy wybieracie tylko pedzacych do koryta po kase. Wiec oprzytomnijcie i zacznijcie wybierac kandydatow piszacych z wlasnymi programami a nie oszolobow medrcow partyjnych. Marek Kopala autor www.narud.pl
  • 2011-04-17 15:30 | Kolega królika

I w ten oto sposób dołączyłeś do grona Dieduszki, Sadownika Tysiąclecia oraz Mieeetka. Tak Ty jak i to Twoje www.narut.pl jest tyle samo warte: zatrtuej marchewki :)

• 2011-04-17 15:38 | Kolega królika

Dziadeczku, nieboraku z korzeniami na ziemiach utraconych, miej pretensje do rodziców, nauczycieli i Twoich wychowawców - to wstyd, żeby taki matołek miał prawo głosu w wyborach powszechnych. Ten przywilej powinien być dawany jedynie ludziom o znośnym IQ (iloraz inteligencji) i matołkom nie powinno być dawane prawo głosu. Nie wiesz o czym mówię, ale to właśnie dowód na słuszność mojej tezy :)