Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Relacje polsko-rosyjskie rok po katastrofie

(6)
Rok po katastrofie smoleńskiej stosunki polsko-rosyjskie są lepsze niż dawniej: nastąpiło po niej publiczne ujawnienie prawdy o Katyniu, była uchwała Dumy w sprawie zbrodni katyńskiej, powołanie Centrów Dialogu i Pojednania.
  • 2011-04-19 17:40 | Adam 2222

Ale bajery nam pan Krzemiński wciska

"Wspólna wizyta prezydentów Polski i Rosji w Katyniu była ważnym" zbędny facet od pilnowania zyrandoli- to w/g Tuska, dureń- to w/g Dziwisza, Kaszalot latający na drzwiach od stodoły, głowa III RP całująca łapy głowy państwa Watykan, itp hr. Komorowski na pewno nie jest partnerem do rozmów z Miedwiediewem

"Świadomość hitlerowskich zbrodni została poniekąd wyryta na fundamentach RFN" dlatego SSmani ich rodziny są uprzywilejowani

"Kwestie publicznego wstydu i żalu były przez Moskwę" Stalin był Gruzinem a Sowiety państwem wielonarodowym, dlaczego wiec tylko Moskwa ma odpowiadać za bolszewizm ?

"O ile w powojennych Niemczech kwestie indywidualnej winy za udział w nazizmie były publicznie szczegółowo roztrząsane" dlaczego Jelcyn, Niemcow czy inny pupil Geniuszy Narodu Polskiego nie podejmie tych spraw ?

Niedługo powiecie ze plany eksterminacji nas, Polaków to mieli Rosjanie a nie Cywilizacja Zachodnia z Niemiec

Zamiast głupiej gadki niech Tusk zbuduje terminal przeładunkowy na szerokich torach w Sławkowie. Tam leży duuuuża kasa za tranzyt towarów z całej Azji do UE.

• 2011-04-19 18:12 | dziadek 2

Re:Relacje polsko-rosyjskie rok po katastrofie

Po pańskim komentarzu i na koniec pytaniu, odechciało mi się wszystkiego i na chwilę wyszedłem z forum.
    Bo te pytanie jest na ustach całej polski a właściwie tej części która ma dość plucia i chamstwa a oczekuje od każdej nowo wstępującej ekipy politycznej do rządu. Że wreszcie może ci coś zaczną robić coś dobrego dla kraju i jego narodu. A po miesiącu wychodzi szydło z worka że to było ich wodolejstwo, byle by naród na nich glosował.
    I tu odpowiedź na pańskie pytanie, czy raczej sugestię niczego w kraju rządy żadne nie zrobią nawet terminali przeładunkowych, niczego co dawało by korzyści majątkowe naszemu krajowi i społeczeństwu i to do czasu jak nie powstanie wreszcie normalny rząd z normalnych ludzi.
    A jak na razie takich perspektyw nie widać.
  • 2011-04-19 20:41 | Kolega królika

Po pańskim komentarzu i na koniec pytaniu, odechciało mi się wszystkiego i na chwilę wyszedłem z forum.

Nie wierzę :)

• 2011-04-19 22:31 | dziadek 2

To uwierz buraku czerwony że PiS takich popleczników PO wraz Donaldem pogoni z tego kraju. Nie będziesz mieszał i oczerniał zdrajco ojczyzny.
  • 2011-04-20 00:08 | Kolega królika

Dieduszka, ten pszenno-buraczany styl swoich "wpisów" kojarzy mi się z "logiką" oferowana przez chorego z nienawiści kurdupelka o kuriozalnym wyglądzie. Czyż to nie oczywista oczywistość?

• 2011-04-20 20:26 | dziadek 2

Oj kolego ale nie mój, jak tylko wszedłem na forum Polityki i przeczytałem parę pańskich uwag. Powiedziałem sobie że tego człowieka należy odchamić, nauczyć kultury zachowania, oraz wysłać do szkoły.
    Wdać zamiast do szkoły kolega k. chodził na wagary, ojciec cię lał może nawet molestował a teraz się wyżywasz po chamsku, przy tym nic wartościowego nie przedstawiając. Jesteś człowiekiem nad pobudliwym emocjonalnie i psychicznie, potrzebny ci psycholog choć w twoim wieku i stopnia zaawansowania choroby to raczej psychiatra.