Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy porusze Polakow??

(9)
2011-04-21 14:58 | marekkopala
Dla Was prosto jest traktowac wlasna bezmyslnosc, i latwiej przejmowac sie <o> bez kreski jak fonetykom <u>. Domena NAROD byla zatrzymana przez rosjan do sprzedazy. Gdybym napisal wpieriodnarod to w nieodpowiednim Kraju. Bledow w ksiazce jest wiecej i ich nie poprawiam aby mi nie zarzucano poprawy strony. Ale Was nie interesuja tresci interesuje Was pisownia. A takie myslenie nie wzmocni i nie zmieni na silna gospodarczo Ojczyzne.
Myslalem ze gazeta wraz z dziennikarzami i Naczelnym tej gazety jest czasopismem dbajacym o wlasne i calego polskiego spoleczenstwa zycie w silnym i dobrze rozwinietym gospodarczo Kraju. Ze chwyca sie kazdego promyka i prognostyka na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Okazuje sie ze redaktorow dziennikarzy z naczelnymi wlacznie nie interesuja zmiany w Kraju. Usatysfakcjonowani stolkami nie mysla o przyszlosci swoich dzieci i wnukow w Ojczyznie. Myslalem ze praca na panstwowej posadzie jak i w gazecie jest zaszczytem, duma i chluba, jak i obowiazkiem dbania o Ojczyzne. A tu chroni sie nieudacznych rzadowcow z nieudacznymi pociagnieciami gospodarczymi, za ktore placi cale spoleczenstwo z dziennikarzami i ich dziecmi wlacznie. Czyzby to bylo narodowe bezmozgowie i slepota. Tonacy brzytwy sie chwyta. A dziennikarze i redaktorzy nie moga sie chwycic tematow z ksiazeczki. Zycia w silnej i mocnej Ojczyznie chca Wszyscy, tylko nic z siebie nie dajac. Wiec JA jako jednostka nie moge sie przebic jak do niewielu osob dociera to co pisze. Ja pisze, bo chce silna, mocna gospodarczo Ojczyzne zostawic swoim i WASZYM dzieciom i wnukom. A Wy nawet nad tym sie nie zastanawiacie, wiec gdzie bedzie dzialanie w sprawie zmiany gospodarki Ojczyzny. Wybory juz za 6 miesiecy. Wiec jesli dobrze w tegorocznych wyborach nie wybierzemy z bagna sie nie wydzwigniemy. Niemcy o niecale DDR sa obszarowo wieksze od Polski, ludnosci maja ponad 80 milionow i poszukuja w Polsce rak do pracy. A unas Polacy szukaja pracy i bezrobocie rosnie. OBLED. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego www.narud.pl
  • 2011-04-21 16:16 | Kolega królika

Re:Czy porusze Polakow??

Myslalem ze gazeta POLITYKA wraz z dziennikarzami i Naczelnym tej gazety jest czasopismem dbajacym o wlasne i calego polskiego spoleczenstwa zycie w silnym i dobrze rozwinietym gospodarczo Kraju. Ze chwyca sie kazdego promyka i prognostyka na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Okazuje sie ze redaktorow dziennikarzy z naczelnymi wlacznie nie interesuja zmiany w Kraju. Usatysfakcjonowani stolkami nie mysla o przyszlosci swoich dzieci i wnukow w Ojczyznie. Myslalem ze praca na panstwowej posadzie jak i w gazecie jest zaszczytem, duma i chluba, jak i obowiazkiem dbania o Ojczyzne. A tu chroni sie nieudacznych rzadowcow z nieudacznymi pociagnieciami gospodarczymi, za ktore placi cale spoleczenstwo z dziennikarzami i ich dziecmi wlacznie. Czyzby to bylo narodowe bezmozgowie i slepota. Tonacy brzytwy sie chwyta. A dziennikarze i redaktorzy nie moga sie chwycic tematow z ksiazeczki. Zycia w silnej i mocnej Ojczyznie chca Wszyscy, tylko nic z siebie nie dajac. Wiec JA jako jednostka moge sie przebic jak do niewielu osob dociera to co pisze. Ja pisze, bo chce silna, mocna gospodarczo Ojczyzne zostawic swoim i WASZYM dzieciom i wnukom. A Wy nawet nad tym sie nie zastanawiacie, wiec gdzie bedzie dzialanie zmiany gospodarki Ojczyzny. Wybory juz za 6 miesiecy. Wiec jesli dobrze w tegorocznych wyborach nie wybierzemy z bagna sie nie wydzwigniemy. Niemcy o niecale DDR sa obszarowo wieksze od Polski, ludnosci maja ponad 80 milionow i poszukuja w Polsce rak do pracy. A unas Polacy szukaja pracy i bezrobocie rosnie. OBLED.
  • 2011-04-21 18:20 | marekkopala

Ten post co Ty go umiesciles byl wczesniej, administrator go skasowal wiec ponowilem swoj udzial na tym forum podobnym postem jednak bez polityki. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego Ziemi Swietokrzyskiej www.narud.pl
  • 2011-04-21 19:35 | Kolega królika

To niesprawiedliwe, bo to bardzo ciekawy materiał :)

• 2011-04-22 12:15 | Sławomir Osiński

Wielce , wielce zajmujący .Do tej pory jestem poruszony i nie tylko ja .:)
  • 2011-04-22 14:59 | marekkopala

No widze ze nareszcie w jakis konkretny sposob poruszylem dwoch forumowiczow do zwiezlej i konkretnej akceptacji tematow. Jednak przez dwie osoby zaakceptowanie jest niczym w 35milionowym Kraju. A problemow przybywa a nie ubywa. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego www.narud.pl
    PS. Rzad chce sprywatyzowac jeszcze pozostalosci polskiego przemyslu wiec odpowiedzcie: Jakie pieniadze beda wplywaly do budzetu ze sprywatyzowanego przedsiebiorstwa, czy tylko 32% zysku, czy tyle ile do tej pory zasilalo budzet. Chodzi mi o Lotos i Miedz.
  • 2011-04-22 15:14 | Kolega królika

Aby dotrzeć do jeszcze większego grona wyborców proponuje zmienić nazwę narud ---> narut ... to chyba odda istotę Twojego przesłania :)

• 2011-04-22 16:32 | Sławomir Osiński

Słuszna koncepcja .Widzę w niej głęboką ,przemyślaną myśl. Może nawet na miarę............ .
  • 2011-04-23 13:17 | marekkopala

Oj kolego gdybym byl Narutowicz, to moze. albo gdybym wczesniej napisal <nadrut> tez byloby logiczne, ale to wszystko jest spoznione. Ja podsuwam Wam rozne moje pytania a Wy tylko sponiewieranego przez rzadowcow <narodu>. To co Wam przedstawilem wczoraj wyslalem do Prezydenta, wiec zobaczymy jak bedzie postepowala prywatyzacja pozostalosci polskiego przemyslu. Marek Kopala autor www.narud.pl