Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cannes 2011: relacja pierwsza

(2)
Tegoroczny maraton filmowy w Cannes otwiera „Midnight in Paris”, najnowsza komedia romantyczna Woody'ego Allena. Zaplanowano też retrospektywę najlepszych osiągnięć Bollywoodu, więc będzie barwnie, bogato i ciekawie.
  • 2011-05-11 20:21 | Maciek

    Poprawka

    Jedna poprawka do tekstu -pisze pan błędnie -Carla Bruni nie gra w tym filmie jedną z głównych ról, jej rola jest zupełnie epizodyczna, widać, że filmu pan jeszcze nie widział!!
  • 2011-05-14 05:49 | slawek

    Re:Cannes 2011: relacja pierwsza

    "Zaplanowano tez retrospektywe najlepszych osiagniec Bollywoodu",nagle zainteresowanie kinomatografia Bollywoodu?Czy bardziej przyjazny gest wobec Indiskiego swiatowego bogacza Laksima Mittal.W Wielkiej Brytani ma inwstycje, synowa Megha jest wlascicielka domu mody w Niemczech Escada.