Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozmowa z Juliuszem Braunem

(4)
Juliusz Braun, nowy prezes TVP, o tym, co zamierza zmienić w telewizji publicznej, jak sobie wyobraża odsunięcie polityków od wpływu na program, a jak walkę z bylejakością na ekranie, i o tym, co lubi oglądać, a co wręcz przeciwnie
 • 2011-05-19 15:28 | Tenno

  Misja

  Nasza TV jest publiczna tak naprawdę jak pewne domy - też publiczne - niech więc nie udaje cnotliwej . Najlepiej sprywatyzować . Ta TV i tak żadnej misji nie spełni , chyba ze rolę koryta dla wybrańców .
 • 2011-05-20 08:55 | Tichy62

  Re:Rozmowa z Juliuszem Braunem

  Nic nie zmieni. Nic nie "odpolitykuje" Facet mówi rzeczy w które sam nie wierzy. Ot, trafiła mu się suta posadka na stare lata ..
 • 2011-05-20 12:22 | Regnard

  No a kogo to...

  ...właściwie obchodzi?? Tak się złożyło, że parę lat temu nie mając innej rozrywki podczas 3 miesięcy kurowania złamanej nogi obejrzałem cały repertuar filmowy TVP, zatem nie ma potrzeby do niego wracać. Reklamy są, owszem, czasem niezłe, ale niepotrzebnie przerywane już to jakimś sadystycznym zmuszaniem ludzi do robienia czegoś o czym nie mają pojęcia, już to programami z udziałem polityków (a nieraz trafi się symulator polityka), którzy nierzadko bredzą. Lepiej wyszukiwać je sobie na YT. Ostatnim oglądanym przeze mnie cyklicznym programem w tak zwanej publicznej tiwi była "Akademia Filmu Polskiego", do czasu gdy (o zgrozo!) w jednym z filmów pani pokazała - excuse le mot - cyca i program zlikwidowano z paragrafu "Naruszanie Jedynie Słusznych Wartości". Ogólnie mówiąc szkoda czasu. Nikt nie będzie raczej płakał po likwidacji tefaupe. To że wszyscy politycy twierdzą jednym głosem, że wręcz przeciwnie, nie znaczy wcale że mają rację.
 • 2011-06-04 00:58 | TVman

  Re:Rozmowa z Juliuszem Braunem

  TVP1 oraz TVP2 beznadziejna jakoś techniczna przekazu.Na nowoczesnych telewizorach nie można na to patrzeć.Taki TVN bije nowoczesną techniką na głowę publiczną.Kanały TVP1,TVP2 można śmiało zlikwidować.Kanały dla dziadków i sympatyków Rydzyka.TVP Kultura to jedyny kanał coś warty