Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stanisław Tym

(4)
2011-05-24 13:41 | kokojumbo
Dzień dobry,
jestem studentem II roku dziennikarstwa, piszę właśnie pracę o Stanisławie Tymie. Bardzo potrzebuję informacji kiedy zaczęła się współpraca Pana Stanisława z Polityką. Wysłałem maila do redaktorów dwa tygodnie temu ale nikt nie odpowiedział.
Wiem to nietypowy temat w (T)ym dziale ale proszę o w miarę szybką odpowiedź. Inaczej doktor głowę mnie urwie.
Z góry dziękuję za odpowiedź
  • 2011-05-25 10:33 | Werbalista

Re:Stanisław Tym

W archiwum Polityki, jako pierszy jest zamieszczony felieton z data 1994-06-04.
  • 2011-05-25 10:43 | kokojumbo

polska edukacja;P chyba jestem antytalentem informatycznym bo nie potrafię tego znaleźć XD
  • 2011-05-25 12:47 | Werbalista

OK. Nie przejmuj sie. Wejdz na "Archiwum" (prawy gorny rog). Po lewej stronie beda "Autorzy Polityki" - Tyma tam nie ma, wiec nacisnij na "wiecej". Pojawi sie dluga lista autorow, w tym Tym. Nacisnij na "Stanislaw Tym" i wyskoczy Ci (nominalnie) 151 artykulow Tyma. Przejdz na strone Nr. 8 i zjedz na sam dol, tam jest artykul Nr. 149, pod tytulem "Niedlugo beda wakacje", opublikowany w Polityce Nr. 1935/1994-06-04. Nie byla to jednak stala wspolpraca i Wikipedia podaje, ze zaczal wspolpracowac na stale z Polityka w 2007 roku, a z archiwum wynika, ze bylo to 2007-07-14 w Nrze. 2612. Co prawda Wikipedii nie uwaza sie za miarodajne zrodlo, ale na swojej stronie Facebook'a Tym rowniez podaje rok 2007 jako poczatek stalej wspolpracy z Polityka:

http://www.facebook.com/pages/Stanis%C5%82aw-Tym/103779666327297

Mam nadzieje, ze juz to wszystko wyjasnia.

Pozdrawiam serdecznie.