Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jasny obraz

(1)
2011-06-04 16:16 | Cegla
Najwazniejsza sprawa na internecie jest teraz to, czy ja ogladam polska telewizje !

Swoja droga ciekawa jestem, czy konsorcjum, ktore w Australii zajmuje sie polska telewizja tez sprzedaje dane osobowe ? Jak tak, to wpadlam !!! Za portale spolecznosciowe placa olbrzymie pieniadze. Ostatnio za Facebooka zaplacili 75 miliardow dolarow. Taka sume zaplaci tylko ten, kto wie, ze na tym skorzysta, a skorzystac moze, bo np. rzad brytyjski na takie cele drukuje sobie pieniadze [zreszta sa one teraz wirtualne]. Wielka Loza Angielska potrzebuje nazwisk, adresow i zdjec ludzi z calego swiata, zeby weliminowac tych ktorzy sa przeciwko Nowemu Porzadkowi Swiata. Majac do dyspozycji HAARP-a, ECHELON-a i Raytheon-a mozna bez zadnych podejrzen takich ludzi sie pozbyc. Jeden zginie w wypadku samochodowym, a drugi zejdzie na serce czy na raka. Sposobow sa tysiace majac do dyspozycji bron falowa, stad takie ceny za portale spolecznosciowe. Polska "Nasza Klasa" tez kosztuje juz miliony, a obecny wlasciciel mieszka na Cyprze.

Placi sie dzisiaj kazda cene za eliminacje ludzi grozacych NWO i Anglosasom. Mnie tez chca zlapac niektore frakcje. Ostatnio kobieta przyniosla mojemu mezowi komputer do przeprogramowania i chyba celowo nie przyniosla swoje programu instalacyjnego liczac na to, ze moj maz wyda jej naprawiony komputer ze swoim Windows. Moj maz byl jednak na tyle madry, ze kazal jej przywizc jej program instalacyjny, to dopiero wtedy wyda jej komputer. Chodzi o to, ze kazdy pakiet instalacyjny Windows staje sie numerem IP wlasciciela komputera, a tym samym jest zarejestrowany pod tym numerem na kazdym portalu internetowym, z ktorego korzysta. Znajac numer IP masz podstawe, zeby uzyskac dane od serwera, ktoremu komputerowiec placi za internet.

Z wielu stron chca danych o mnie ! HAARP-owi wicdocznie nie wypada mnie zabic, albo nie chce, a reszta szuka drog czyli adresu i wszystkiego co z tym zwiazane.

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm