Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pilne.

(3)
2011-06-05 03:13 | Salwador
Mam powazne pytanie czy ufac kosciolowi, księzom,jak i egzorcystom?.Co sądzicie o spowiedzi,komuni,obrzędach kosciola?Jak wygladaja realne efekty dzialan tej instytucji wg Was?Czy jest mozliwy lepszy system gdzie bedzie mniej zla lub ono zniknie,przy zachowaniu wolnosci.?Prosze o rzetelne obiektywne,wypowiedzi moze kilku osob sprawa bardzo pilna!!

Wasz obraz:Dzialanie ogolne i moralne ateistow a kosciola,czym sie roznia(wiem jest wiele roznic ale pytam o konkrety bo sa podobienstwa tez)?wiem ze to nietypowo moze brzmi ale to dla mnie wazne.Prosze zanalizowac dzialanie liberalow,socjaldemokracji,lewicy(w tym marksistow;jak tlumaczycie zachodnie fascynacje tym kierunkiem czy terroryzm 'w tym kierunku') i prawicy,kosciola na przestrzeni wiekow,bo to mi da pewien obraz.Jak i partii polit.wspolczesnych polskich(PO, PIS,Korwina Mikke;jak i zachodnich;chocby w skrocie).I podsumowac ktora grupa Waszym zdaniem chroni wolnosc i krzewi prawdziwe dobro(tyczy sie to rowniez oceny i Waszej opini na temat ateistow i kosciola).Musze znac opinie innych i pewne fakty.Czy kosciol i inne wspomniane ''instytucje'' posiadaja jakies tajne dzialania?
Czy np.artysci czy inni ludzie ktorzy deklaruja sie jako apolityczni tez jakos sa zalezni od polityki(niezaleznie od swojej woli)Wiem jak to pytanie brzmi ale chce waszego rozwniecia i opini rowniez na ten temat.
Pytam o wiele spraw ale to istotne dla mnie.
Wiem ze to moze dziwne dla niektorych ze pytam o tak rozne ale fundamentalne kwestie ale to Powazne i pilne sprawy dla mnie w tej chwili wiec prosze o pelna odpowiedz na KAZDE zadane pytanie,
Z powazaniem
  • 2011-06-05 03:25 | Salwador

Re:Pilne.

Przepraszam tu mam poprawiony poszerzony tekst powyzszy prosze sie wczytac:
    Wasza opinia o kosciele, księzach,jak i egzorcystach(wlasnie pomoga,nie zaszkodza w razie czego,ochrona wolnosci po ich obrzedach ?)?.Co sądzicie o spowiedzi,komuni,obrzędach kosciola?Jak wygladaja realne efekty dzialan tej instytucji wg Was?Czy jest mozliwy lepszy system gdzie bedzie mniej zla lub ono zniknie,przy zachowaniu wolnosci.?Czy kosciol ma racje mowiac o koegzystencji dobra i zla,(np.tez o szatanie) czy moze mogloby az takiego zla nie byc w spoleczenstwie dzieki dzialaniom innym?Prosze o rzetelne obiektywne,wypowiedzi moze kilku osob sprawa bardzo pilna!!

Wasz obraz:Dzialanie ogolne i moralne ateistow a kosciola,czym sie roznia(wiem jest wiele roznic ale pytam o konkrety bo sa podobienstwa tez)?wiem ze to nietypowo moze brzmi ale to dla mnie wazne.Prosze zanalizowac dzialanie liberalow,socjaldemokracji,lewicy(w tym marksistow;jak tlumaczycie zachodnie fascynacje tym kierunkiem czy terroryzm 'w tym kierunku') i prawicy,kosciola na przestrzeni wiekow,bo to mi da pewien obraz.Jak i partii polit.wspolczesnych polskich(PO, PIS,SLD,Korwina Mikke;jak i zachodnich;chocby w skrocie).I podsumowac ktora grupa Waszym zdaniem chroni wolnosc i krzewi prawdziwe dobro(tyczy sie to rowniez oceny i Waszej opini na temat ateistow i kosciola).Musze znac opinie innych i pewne fakty.Czy kosciol i inne wspomniane ''instytucje'' posiadaja jakies tajne dzialania?
    Czy np.artysci czy inni ludzie ktorzy deklaruja sie jako apolityczni tez jakos sa zalezni od polityki(niezaleznie od swojej woli)Wiem jak to pytanie brzmi ale chce waszego rozwniecia i opini rowniez na ten temat.
    Pytam o wiele spraw ale to istotne dla mnie.
    Powazne i pilne kwestie wiec prosze o pelna odpowiedz na kazde zadane pytanie,poruszyc wymienione kwestie w redakcji,

I jeszce jedno:jak oceniacie Unie Europejską,po czesci socjalistyczne(wg niektorych) poglady jej czlonkow(i jej stosunek do kosciola),wogole wspolczesna Europe w stosunku do Polski,USA,Rosji,innych krajow jak i opinie na temat dzialan wymienionych panstw(i ich ocena).Pytam o wiele ale prosze o wyczerpujaca odp bo naprawde to pilna dla mnie sprawa..
    Z powazaniem
  • 2011-06-07 03:39 | Salwador

Re:Pilne.

Prosze o szybkie odp na powyzsze;to naprawde powazna sprawa,