Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(11)
Ruszył kolejny proces Adama Darskiego, znanego w kręgach piekielnych jako Nergal, władca ciemności, oraz Dody. Nergal został oskarżony o publiczne podarcie Biblii, a Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami nie lubi, jak się drze książki, i chce dla wokalisty dwóch lat więzienia. Tym z komitetu też chyba ktoś kiedyś darł książki. Na przykład „Psychologię zdrowego rozsądku”.
  • 2011-06-15 17:04 | lafcadia

:D

haha, brawo, fragment o Ziobro mistrzowski!
  • 2011-06-15 19:53 | andrzej

Re:Mea pulpa

Zgadza się!
  • 2011-06-16 11:15 | paweł

popieram
  • 2011-06-16 15:53 | wolodia

Ziobro opisany swietnie,fragment o Korze - jeden z najlepszych Kuby.Tak trzymac,nie zmieniac. A Nergala ukarac - ksiaze ciemnosci,milosnik plastiku.Plastikowy diabel?
  • 2011-06-16 17:44 | Wojtek

Jak Polityka moze drukowac te bzdury powiatowego ????????????
  • 2011-06-17 01:21 | strixy

Nie mogę się doczekać, aż pan Wojewódzki zniknie z Polityki. Nie rozumiem tych zachwytów nad cynicznym, jałowym i pseudointelektualnym 'poczuciem humoru'. Nie wiem, komu to robi dobrze, może osobom, które lubią śmiać się z innych i ich niedoskonałości (a takich frustratów podobno jest w Polsce sporo).

Tak czy inaczej, znam pięć osób, które przestały prenumerować Politykę, bo teksty pana Wojewódzkiego zwyczajnie nie przystoją szanującej się gazecie. Ja jestem w tym gronie szósta.

Sarkazm wymaga inteligencji, obycia, oczytania i umiejętności wyczucia. Odnosze wrażenie, że w przypadku pana Wojewódzkiego, sarkazm zostały odkryty na nowo i funkcjonuje jako pseudointelektualne chamstewko hodowane na kulturze masowej.
  • 2011-06-17 20:02 | michal k

rasizm

zgadzam się ze strixy, ale i tak powinniśmy być zadowoleni, że tym razem obeszło się bez rasistowskich wycieczek, zaś pan Wojewódzki powoli się wyczerpuje i kończy obracając nieuchronnie w przedmiot swoich własnych żartów, czy on tego nie widzi? pytanie: kto zajmie jego rubrykę w Polityce?
  • 2011-06-17 20:07 | michal k

po ostatnich wybrykach pana Kuby w radiu roxy (?) myślałem, że tytuł jego kolejnego felietonu zabrzmi: CZARNO WIDZĘ
  • 2011-06-18 12:55 | KOCIEWIAK

..moze jest to smieszne...ale kibole nie rozumia bo za madre,katolicy nie sluchaja bo ksiadz zabrania,a ci co sluchaja juz maja dosyc tych samych dowcipow....NUDA...
  • 2011-06-19 01:22 | :-U

Pulpa wojefvcka w sam raz

dla zakompleksionych 'młodychwykRZtałconych', odreagowujących swoje kompleksy rechocząc z tych, których wskaże przewodnik stada.
  • 2011-06-19 11:51 | Andrzej

Zgadzam sie z Strixy w 100%. Chamstwo jest chamstwem i ubieranie go w ladne slowka niczego nie zmieni. Szkoda, ze naczelny Polityki nie dostrzega jak bardzo Kuba Wojewodzki zaniza poziom tego - przeciez calkiem niezlego - tygodnika.
    Czym jest Kuba Wojewodzki lepszy od Genka Loski, z ktorego tak sobie szydzi? Zakompleksionym nieudacznikiem zyciowym, ktory niczego (oprocz chamstwa, braku taktu i braku kultury osobistej) soba nie reprezentuje.
    I gdzie podziala sie jego etyka dziennikarska? Moim zdaniem Kuba, jako dziennikarz, dopuscil sie naduzycia swojego stanowiska.
    Czytajac wypowiedzi czytelnikow zafascynowanych Kuba wiem, ze moj wpis niewiele zmieni. Cham ale idol.