Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak nasze dzieci moga szybko miec 18 lat.

(2)
2011-06-27 12:26 | marekkopala
Z glupia frant wszedlem na glownej stronie onet.pl na haslo EROTYKA . Pokazala mi sie tablica Jak masz skonczone 18 lat to mozesz wejsc, Jesli nie to wyjdz. Poniewaz mam juz skonczone 18 lat to wszedlem. Bylem juz zaskoczony lista na jakie erotyki moge wchodzic, wiec brnalem dalej, jednak po kliknieciu na zdjecia i obejrzeniu pierwszych fotek, tak jak szybko wszedlem to wybieglem. Poniewaz jest to szkola jak dzieci maja kombinowac i oszukiwac sygnalizuje to opiekunowi calego Kraju Prezydentowi i calej plejadzie osob odpowiedzialnych za dzieci. Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl