Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezes PiS uderza w biznesmenów

(15)
Jarosław Kaczyński znów dosiadł swego ulubionego konika – czyli najbogatszych biznesmenów. „Nie stanowią elity społeczeństwa” – stwierdził prezes. I dodał „Bóg jeden wie, skąd się wzięły te ich wielkie pieniądze”.
  • 2011-07-04 14:17 | Prudent

Nie ważne

Prezes czule pielęgnuje nasze sarmackie cechy: zawiść, ksenofobię, warcholstwo...

Bardzo lubimy słuchać, że nasza zła dola nie jest przypadkiem.
    Wrogów i pijawek jest dużo, cały układ: bankowcy, liberałowie, ruscy, homosie, ślązacy ...

Prezes każdego z nich rozliczy. Rozliczy aż będzie bolało
    Pięknie po wyborach będzie
  • 2011-07-04 17:04 | J.S.

Re:Prezes PiS uderza w biznesmenów

Czy wśród opisanych przez PiS bogaczy bedą właściciele słynnej trójmiejskiej kancelarii? A co z czapą nad SKOK-ami ? Ubodzy ?
  • 2011-07-04 17:13 | pupina

Mam nadzieję,że nie pominie swojej bratanicy.....""
  • 2011-07-04 18:24 | mag-el

Prezes PiS uderza w biznesmenów

"hak" kaczor jest chory na wladze, nigdy nie splamil sie uczciwa praca,
    ale umie manipulowac ludzmi, bazuje na naszych najgorszych narodowych cechach i na tym zbija popularnosc niestety moze sie sprawdzic przyslowie madry polak po szkodzie ale niedlugo nowe przyslowie polak sobie kupi przed szkoda i po szkodzie glupi
  • 2011-07-04 21:09 | joanna

Prezesowi się pogarsza.Chyba jednak lepiej, żeby te proszki nadal brał, dobrze mu robiły. Szkoda, że jego wierni zwolennicy nie mogą ich dostać do stałego zażywania.Mnie tylko nurtuje, jacy to biznesmeni wymyślają iPody i inne takie gadżety. Zawsze wydawało mi się, że to naukowcy, inżynierowie a biznes to na te badania łoży. I państwo łoży niemałe granty na instytucje naukowe. Jakoś w programie PiS nie pamiętam by takowe nakłady były jakoś uwzględniane. Albo jakaś zachęta podatkowa dla biznesu na ten szczytny cel (tam, gdzie wymyślają iPody to takie rozwiązania funkcjonują od lat) Ale może to coś z pamięcią. Trzeba by nad proszkami jakimiś pomyśleć.
  • 2011-07-04 23:06 | wikonwi

Pani Joanno,nie odczytała pani głęboko zakamuflowanej myśli prezesa. To miał być pokaz jak nowoczesna jest partia pis i jak zależy im na nowoczesnym rozwoju kraju. Będą nowe technologie ,co spowoduje szczęśliwość całego społeczeństwa a szczególnie tych którzy od wieku wieków żyją na socjalu.""
  • 2011-07-05 00:44 | Vera

Pani Solska

Wydaje się jednak, że Pani ostatni, płaczliwo- donosicielski artykuł o chlebie bardziej pasuje do ideologii PiSu i więcej w nim demaskatorskich podejrzeń a la prezes niż obrony rozsądnej przedsiębiorczości.
  • 2011-07-05 04:27 | Krzysztof Zieliński

Witam. Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. To jest program który zmieni Twoje życie! Swoją przygodę zacząłem dokładnie 8 miesięcy temu. Wtedy nie myślałem że w internecie można naprawdę tyle zarobić! Spróbowałem z ciekawości i ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 689zł z groszami.To było przecudne uczucie móc wypłacić tyle pieniędzy ale to nie wszystko! Zacząłem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 2943zł z groszami! w ciągu tych 8 miesięcy zdążyłem zarobić grubo ponad 20.000zł niemożliwe?! MOŻLIWE! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://www.20dollars2surf.com/?ref=365631 Wystarczy że spróbujesz się na niej zareklamować oraz zostawisz włączony baner dzięki któremu zostajesz punkty. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu :) Za nic tutaj nie płacisz, rejestracja jest darmowa, jedynie co możesz to zyskać. Posiadam dowody wypłat! Jeśli masz jakieś wątpliwości to chociaż wejdź w linka a przekonasz się że mówię prawdę! POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO!
  • 2011-07-05 09:16 | jotkaes

Fajnie - ale napisz, co konkretnie robisz, jaki produkt jest efektem Twej pracy, na ile jest on przydatny innym ludziom,a właściwie konsumentom, którzy w efekcie za wszystko płacą.
    Bo widzisz jest istotna różnica między pracą a zarabianiem pieniędzy.
  • 2011-07-05 12:48 | adamjer

Kiedyś w tak zwanych porządnych domach mówiło się, że przyzwoici ludzie nie zajmują się lichwą, handlem i polityką. Owszem, do polityki się szło, gdy Ojczyzna była w biedzie. Teraz polityka jest miejscem intratnych profesji. "Podziwiam" zadowolonych z siebie młodych beneficjentów dzieła sprawionego przez przeważnie zapomnianych weteranów zmagań z "realnym socjalizmem". Poseł Adam Hofman jest wyjątkowo wyraźnym przedstawicielem owych "młodych gniewnych", jacy prosperują w każdym ustroju. JarKacz, przy całej swojej wredności, nie jest przynajmniej groszorobem. Jego przydupasy natomiast mają czelność, przy świetnych pensjach i dietach poselskich, udawać współczucie dla "biedoty skrzywdzonej przez wstrętnych brzuchatych kapitalistów". Ohyda! ""
  • 2011-07-05 15:29 | to_tylko_ja

Szanowna Pani Redaktor, niech Pani zatrudni się w FAKRO i zobaczymy czy będzie Pani taka szczęśliwa i będzie pani twierdzić że wszystkim nam żyłoby się lepiej :D
    A po rocznym romansie z FAKRO znalazłem pracę za zachodnią granicą i wreszcie wiem że zasuwam za pieniądze a nie za jałmużnę. Ale skoro Pani uważa że tak w Polsce być powinno to nie mam pytań. :/
  • 2011-07-05 17:11 | Andrzej

Zgroza pomieszana z politowaniem. Co za typy chcą się dorwać do władzy? Boże, ratuj!
  • 2011-07-05 22:14 | hager

KACZYNSKI MA MENTALNOSC KOMUNISTYCZNA PO TATUSIU RAJMUNDZIE Z PZPR I NIEWIELE Z TEJ DEMOKRACJI LYKNAL ,A JESZCZE TERAZ -PRZED WYBORAMI TYM OGLUPIA MALUCZKICH .WIADOMO ,ZE LUDZIE NIE LUBIA BOGACZY ,CHOC ONI PRZEWAZNIE CIEZKO PRACUJA I NIE WYLEGUJA SIE NA KANAPIE Z KOTEM .A KTO UWLASZCZYL SIE NA RSW PRASA ? NIE POROZUMIENIE CENTRUM ? A BUDYNKI ?NIECH NIE UDAJE GLUPIEGO .UWAZAM ,ZE TRZEBA WYDAC KSIAZKE Z OBELG I INSYNUACJI JARKACZA W STOSUNKU DO PRZECIWNIKOW POLITYCZNYCH ,A TAKZE BOGACZY,LEKARZY I WSZYSTKICH ,KTORYCH MOZNA OBJAC UKLADEM .TO WYJATKOWO KLAMLIWA MENDA .
  • 2011-07-05 22:55 | wnukmarek

Każdy ma prawo się bogacić, jeśli tylko zdolności i przedsiębiorczość mu na to pozwalają.Jeśli dorobił się fortuny uczciwie, zgodnie z prawem, nie ma się co obawiać, nawet PiS i prezes mogą mu skoczyć.No,ale różne Sobiesiaki i ci co ukradli przysłowiowy pierwszy milion i nie tylko, powinni się bać i to nie koniecznie PiS-u, ale na pewno krzywdy im nie zrobią kolesie z KLD i PO.
  • 2011-07-08 17:23 | aekielski

Pieniądze jakie mają i skąd się wzięły to historia nie pisana. Mnie interesuje czy zapłacili od nich podatek,ile tego podatku zapłacili za 2010 rok, ilu zatrudniają ludzi i czy dobrze płacą.