Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polskie firmy idą w świat

(3)
Firmy zagraniczne wciąż zdobywają więcej zamówień w Polsce niż polskie za granicą. Ale czasem jakiś interes w świecie nam się uda.
  • 2011-07-22 15:38 | Vera

Co je twoje to i moje, co je moje to nie twoje

Interesuje mnie w zasadzie jak bardzo musi być zakompleksiony dziennikarz, który przyznaje się do cudzych sukcesów (polskie firmy to jego?) jako do swoich (nam się uda). Ciekawe, czy właściciele tych firm tak się z nim chętnie podzielą majątkiem?

Dopóki ten styl, że to nasze, będzie rządził dopóty interesy IM się będą tylko od czasu do czasu udawać.
  • 2011-07-24 09:03 | serowik

Re:Polskie firmy idą w świat

Ciekawe w jaki sposob wspieraja wladze polityczne prywatny eksport? Mam wrazenie,ze to co na przyklad politycy niemieccy dla prywatnych firm robia, byloby w Polsce skrajna korupcja. Jednak dziennikarze i prokuratorzy tamtejsi nie sa tak przebiegli jak w Polsce, zeby to wykryc, wiec Niemcy moga byc eksportowym mistrzem swiata.
  • 2011-07-29 01:05 | Perspektywa

Schizofrenia?

Oto cytat wprowadzajacy do artykulu w dzisiejszym wydaniu (28.07.2011) najwiekszej polskiej gazety:

"Duże polskie firmy chcą szukać rynków zbytu przede wszystkim w kraju - wynika z badań przeprowadzonych przez firmę doradczą Deloitte wśród dyrektorów finansowych spółek (CFO). O ekspansji na Zachód myśli co dziesiąte przedsiębiorstwo".

No to jak jest? Ida czy nie ida w ten swiat? Porownujac krajowe wydania prasy internetowej mozna dostac schizofrenii.

@Vera - mozna oczywiscie powiedziec "nasze firmy" - gdy sie w nich pracuje. Np. na dwoch etatach w dwoch koncernach, ktore cos tam sprzedaja w swiecie.