Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziwne interesy Textilimpeksu

(4)
Jak spółka Skarbu Państwa Textilimpex robiła interesy z rosyjską Propagandą (nieprzypadkowo pisaną dużą literą).
  • 2011-08-12 19:10 | bryka

dziennikarze malują na czarno

Chyba dwa dni temu popełniłam komentarz do artykułu dwóch profesorów "Politycy malują Polskę na czarno".Usiłując wyjaśnic moje zrozumienie tego zjawiska.Uznając ,że główną przyczyną tego pesymizmu "klasy politycznej" jest kurczące się pole podlegające dziobaniu.
    W artykule o Textilimpeksie odnajduję,jednak,że nie jest to do końca twierdzenie prawdziwe.Textilimpeksów ci u nas dostatek.Klasa polityczna winna zając sie "tym tematem" bo nie uchodzi by byle jacy kombinatorzy żywili się tym co należy (jak psu zupa) do klasy politycznej.Leciutki smrodek puszczony w stronę ministra Kwiatkowskiego uzasadniony jest wyborczo.Autor spełnił zamówienie i udowodnił,że nie tylko politycy malują "na czarno".Szukam barw optymistycznych by spełnic obowiązek wyborczy,jeżeli nie entuzjastycznie to przynajmniej z przekonania.Kto mi pomoże ?
  • 2011-08-12 20:17 | SWIEKRA

Re:Dziwne interesy Textilimpeksu

Pomocy proponuję szukać u tych, którzy zrobią porządek z polską prokuraturą i jej naczelnym. Z tego co widać i slychać z codziennych medialnych doniesień,Prokurator generalny z tym zwapnialym, niekompetentnym "towarzystwem" sobie nie daje rady. Wystarczy spojrzeć jak sobie radzą stróże prawa w Londynie. W Polsce śledztwa trwaly by latami i ich efektem byly by przedawnienia lub umorzenia .
    Moja rada trafia w plot. Bo nikt z rządzących nie ma ochoty się tym zająć. A i korporacyjne prawa policji, prokuratury i sądownictwa są nie do przejścia.
    Jedyną nadzieją jest dobrze wybrany parlament w najbliższych wyborach. Chociaż z pierwszych zagrywek politycznych polityków nie wynika nic pozytywnego.
  • 2011-08-14 18:21 | Adam 2222

Jak zwykle, czego Geniusze Narodu Polskiego z KOR, S (AWS, PiS, PO) się nie dotkną zmienia się w przekręt

• 2011-08-23 17:44 | apatryda

Re:Dziwne interesy Textilimpeksu

Dobrze wybrany parlament? Z kandydującej do Sejmu i Senatu menażerii się nie da. W Polsce i za sto lat też się tego nie uda zrobić. Nie jest to mój pesymizm ale wynik obserwacji polskiej "klasy politycznej", która wypłynęła na wierzch z odmętów solidarnościowej rewolucji 1980-1989 roku.