Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Historyczna środa polskiej piłki

(4)
Eliminując Spartaka Moskwa, Legia Warszawa zrobiła polskiej piłce świetną reklamę. Nareszcie.
  • 2011-08-25 23:09 | inkwizytorstarszy

Polacy a piłka kopana...

Czy naprawdę musi się sprawdzić stare powiedzenie że motłoch potrzebuje tylko chleba i igrzysk?
    Bo co, inaczej wyjdzie na ulice...?
  • 2011-08-25 23:15 | lotem

zaś w Spartaku grali głównie cudzoziemcy

co nie przeszkadza piać niektórym dziennikarzom: Moskwa zdobyta,druzgocący cios zadany Rosjanom, zemsta za Smoleńsk... ble, ble. W Lidze Mistrzów są 2 rosyjskie, 1 ukraiński klub. Szkoda, ale od dawna piłka jest polem do PO-PiS'u płytkich umysłowo kiboli. A jeszcze dochodzą narodowe kompleksy, czego dowodem jest także artykuł.
  • 2011-08-26 10:22 | Tashunca Uitco

Czytanie Waszych komentarzy to jak krojenie cebuli...

Anglosasi okreslają ludzi pokroju lotem i inkizytorstarszy bardzo trafnym mianem - killjoys, zabójcy radości i whingers - marudy.
    Jeden uwaza kibica za plebs, drugi jakimś niezrozumiałym dla mnie sposobem łączy futbol z polską polityką.
    Inkwizytorzestarszy - pracuję w muzeum, zamierzam otworzyć przewód doktorski w przyszłym roku, namiętnie czytam itd. i wiesz co, piłka bardzo mnie bawi - CO W TYM ZŁEGO?
  • 2011-08-28 15:08 | camel

Re:Historyczna środa polskiej piłki

Choć sam nie lubię marud, to jednak wytłumaczę ci, że łączenie futbolu z polską polityką nie jest pomysłem "lotema". To nasza ocipiała prasa zrobiła z icydentalnego zwycięstwa wielkie halo, zaś jego źródłem jest polska polityka wypełniona fobiami w stosunku do Rosji i Rosjan.

Dla mnie zaś osobiście niezrozumiałe są olbrzymie nakłady finansowe ponoszone przez polskiego podatnika na rzecz piłki nożnej. W końcu liczebność kibiców jest stosunkowo niewielka. Przeznaczanie tak olbrzymich środków na dyscyplinę sportu tak skompromitowaną, stojącą na tak niskim poziomie sportowym i moralnym, wzbudzającą tyle negatywnych uczuć i działań (kibole) i powodującą tyle zniszczeń jest, krótko mówiąc, kompletnym wariactwem. Nasz kraj jest chory - na głowę.