Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fakty i dowody nieprawidłowości w zarządzaniu woj. dolnośląskim

(1)
2011-10-04 06:20 | wojhen
Witam - od pewnego czasu próbuję nagłośnić i zainteresować opinię publiczną oraz władze tematem nieprawidłowości i nadużywania władzy na Dolnym Śląsku na szczeblu województwa - stąd mój post.

Stanowi to zaprzeczenie demokratycznego państwa prawa, społeczeństwa obywatelskiego, potwierdza istnienie regionalnego układu towarzysko-partyjnego, zaprzecza deklaracjom o podwyższonych standardach - w rzeczywistości brak jest jakichkolwiek...

Lekceważenie prawa, etyki, rażąca niekompetencja w omawianym obszarze są oczywiste, co umożliwia fałszowanie skargi, pozorowanie postępowania wyjaśniającego, uchwalanie kompromitujących uchwał, sprzecznych z interesem regionu oraz słusznym prywatnym.

Każde zdanie i opinię mogę w pełni uzasadnić. Proszę o pomoc i zainteresowanie. Dotyczy to również wielu zagadnień
rozwojowo-strategicznych.

Szczegóły:
http://www.region.wrock.pl/Wladza%20-%20diagnoza%20nieprawidlowosci%20na%20Do lnym%20Slasku%2030.09.2011.pdf

Niedawno wystąpiłem do "mocnego człowieka w regionie" Pana marszałka Grzegorza Schetyny, ( http://blog.region.wrock.pl ) którego koledzy piastują najważniejsze stanowiska w regionie, z prośbą o publiczne spotkanie - mam cywilną odwagę, bo wiem, że mam rację... Pan premier D. Tusk spotyka się z ludźmi., mam nadzieję, że marszałek Schetyna również zniży się do rozmowy z tzw. zwykłym człowiekiem, wyrazi zgodę na kulturalną, ale merytoryczną i konkretną dyskusję.

Dn. 29.09.br zdecydowałem się nawet przerwać obrady sejmiku województwa aby wygłosić krótkie oświadczenie -protest. To świadczy o mojej determinacji, przygnębieniu, bezsilności - ale i racji.

Dziękuję,
Wojciech
Dane kontaktowe, dedykowana strona z dowodami: www.region.wrock.pl