Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zgubny hazard

(5)
2011-10-20 16:44 | wnukmarek
Grywam z wnuczką w "Piotrusia", gdy ona wygrywa(a tak jest najczęściej z wiadomych powodów), to dostaje nagrodę rzeczową,cukierek,lizak itp. Ale zdarza się, że wygrywam ja, bo trzeba uczyć, że porażka to nie wstyd, że trzeba dzielnie ją znosić, więc nagroda rzeczowa trafia do mnie. I tu może być kłopot, bo jeśli ktoś doniesie, to nagle mogą wpaść smutni panowie w czerni od stóp po oczy z giwerami i rzucić mną o glebę, zapuszkować i mogę skończyć w pierdlu. Wszystko zgodnie z ustawą o grach losowych. Takich "kwiatków" więcej zapewne powstało za ostatniej koalicji na wniosek premiera. Przypomnijmy choćby przemilczaną przez media ustawę o utajnieniu informacji publicznych. PO czynach ich poznacie, nie po słowach. Ja już poznałem. Światowy Tusk i PO przy pomocy PR i dyspozycyjnych mediów oraz złotoustych bajerów mamią swoich światłych wyborców w ich dążeniu do Zachodu. Tak usilnie dążyli, że nie zauważyli, że przekroczyli 180 południk i znaleźli się na Dalekim Wschodzie, gdzieś na północy pewnego półwyspu. King Don Tusk, umiłowany przywódca, jedyny nieomylny, kieruje do podległej mu większości parlamentarnej inicjatywę i ci potulnie ją przegłosowując tworzą nowe prawo, na miarę Korei Pn.
  • 2011-10-20 17:41 | Sławomir Osiński

Re:Zgubny hazard

Raczyłeś opisać sytuację z lat 2005-2007.No no.
  • 2011-10-20 18:09 | wnukmarek

Ale te ustawy to chyba z inicjatywy Tuska. Ale to i tak wina Kaczyńskiego, normalka. Może bezkrytycznym miłośnikom PO takie "kwiatki" nie przeszkadzają. Gdyby takie buble i knoty uchwalono za Kaczyńskiego lub Millera to TVN i "Polityka" do dzisiaj by wyszydzały przy lada okazji, a tak to cisza. To taki
    światowy platformiany kalizm. Dla takich zaślepionych fanatyków jak Pan Tusk to taki Kim Jong-il( nieomylny, umiłowany wódz).
  • 2011-10-20 18:28 | Sławomir Osiński

Przy braku sensownych argumentów,chwytamy się inwektyw?.Nie ładnie.
  • 2011-10-20 18:40 | wnukmarek

Argument jest jeden, idiotyczna ustawa. A ile jeszcze takich bubli może być? I cały czas tylko odwracanie uwagi. Teraz media są zajęte dalej PiS-em, zaczyna się dokopywanie Palikotowi i SLD. No tak Schetyna wyjechał i premier jest już chroniony. Ciekawy jestem ilu już wyborców PO zdało sobie sprawę, że zostali wyd.....i. Oby to mniejsze zło nie okazało się większym.