Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Re "Boska" na żywo.

(2)
2011-10-25 20:13 | maksymilian
Oglądałem i poczułem się wspaniale: nareszcie telewizja przestała mnie traktować jak przygłupie "mięso komercyjno - reklamowe". Mimo, że to na małym ekranie, ale wrażenie uczestnictwa w spektaklu na żywo jak najbardziej realne, jest scena, antrakt, atmosfera i w ogóle!
Szkoda, że roli podołała jedynie wspaniała Janda, Maciej Stuhr raczej bez talentu komediowego.
  • 2011-10-28 17:24 | ziemek52

"Boska " na żywo

Nareszcie TVP SA przypomniała sobie ,że ma tzw. misję . Mam nadzieję , że Teatr Telewizji wróci na stałe do programu i oczywiście o godzinie 20:30 . Nie będzie więc może udawania ,ze TVP spełnia misję nadając programy kulturalne po godzinie 23 , jakby nadawano co najmniej "różowe seriale" , a nie teatr lub arcydzieła filmowe .Domagając się bowiem abonamentu i argumentując ,ze poprzez abonament TVP moze spełniac misję , zapominano o przesłaniu kulturotwórczym telewizji .Może wiec po świetnym spektaklu "Boskiej" zmieni sie coś na lepsze i abonenci faktycznie przekonają się ,ze warto płacić abonamemt na telewizje ,która nie traktuje widzów jak "mięso komercyjno-reklamowe"jak trafnie napisał mój przedmówca , ale ma nam coś ambitniejszego do zaoferowania .