Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czat z Andrzejem Poczobutem

(1)
2011-12-06 11:24 | crimsonking
W piątek, 9 grudnia w serwisie czat.onet.pl odbędzie się czat z Andrzejem Poczobutem, publicystą, dziennikarzem i działaczem mniejszości polskiej na Białorusi.

5 lipca br. został on skazany przez sąd w Grodnie na trzy lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Poczobut był oskarżony z dwóch artykułów: o znieważenie i zniesławienie prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Sprawa dotyczy ośmiu artykułów Poczobuta w "Gazecie Wyborczej", jednego na opozycyjnym portalu internetowym Biełorusskij Partizan i jednego na jego prywatnym blogu. Został uniewinniony z oskarżeń o znieważenie prezydenta Łukaszenki. Sąd uznał go jednak winnym zniesławienia głowy państwa.

Po wyjściu z sądu w Grodnie Poczobut powiedział, że będzie kontynuował swoją działalność. - Wyrok nie wpływa na moje przekonania - zapewnił.

Zapraszamy do pokoju OnetWiadomości: http://czat.onet.pl/OnetWiadomosci,chat.html